Kripto Para

Chiliz CEO’su yeni çalışmaları hakkında konuştu

  Chiliz CEO’su Alexandra Dreyfus verdiği röportajda platformun çalışmaları hakkında açıklamalarda bulundu. Chiliz olarak küçük ölçekli çalışmalar gerçekleştirdiklerini açıklayan Dreyfus, regülasyon alanında karşılaştıkları yasal sıkıntılarda da bahsetti.

  Chiliz son dönemlerde gerçekleştirdiği çalışmalarla ve yeni anlaşmaları ile sık sık gündeme geliyor. Birçok futbol kulübü ile anlaşma sağlayan platformun kendi kripto parası CHZ dikkat çekiyor.

  Chiliz’in gösterdiği yüksek performansın yaratıcısı olarak gösterilen Alexandra Dreysuf, Jessica Walker ile yaptığı röportajda yeni planlarını ve anlaşmalarını açıkladı. Dreysuf çalışmalarında regülatörler ile iş birliği gerçekleştirdiklerini belirtmekle beraber bu konuda bazı yasal sıkıntılar yaşadıklarını da açıkladı. Chiliz bazı yasal sıkıntılara rağmen aktif çalışma sergilemeye devam ediyor ve kadrosunu genişletmeyi hedefliyor.

  Alexandra Dreyfus: Devasa bir kripto para topluluğu değiliz

  Alexandra Dreyfus Chiliz olarak regülasyon konusunda çok dikkatli olduklarını ve birçok ülkede regülatörlerle iş birliği sağlamaya çalıştıklarını belirtti. Regülasyon bakımından merkezlerinin Malta değil, İsviçre ve Estonya olduğunu açıklayan ünlü CEO, iş birliklerine rağmen ciddi sıkıntılar yaşanabildiğini belirtti.

  Dreyfus Chiliz’in devasa bir kripto para topluluğu olmadığını, küçük ölçekli taraftar gruplarına hitap ettiğini belirtti. Platformları üzerinden 5 euro gibi küçük işlemlerin rahatlıkla yapılmasına olanak sağlamayı hedeflediklerini belirten Dreyfus, bu konuda hem regülatörlerle hem de avukatlarla iş birliği yapmaları gerektiğini belirtti. Bu iki taraflı çalışmanın belli durumlarda limitleri zorlamayı gerektirdiğini açıkladı.

  Alexandra Dreyfus açıklamaları esnasında Polonya’nın Legia Warsaw kulübü ile de anlaşma sağladıklarını belirtti. Bu kulüple yapılan anlaşmada regülasyon açısından sıkıntı yaşamamak için 6 aya yakın süre beklediklerini belirten Dreyfus, birçok ülkede bu problemi yaşadıklarını açıkladı.

  Chiliz anlaşmalarını ve kadrosunu genişletmeye çalışıyor

  Dreyfus röportajında Chiliz platformunun 2021 yılı hedeflerinden de bahsetti. 2021 yılında 100 milyon dolar gelir elde etme hedefinde olduklarını açıklayan Dreyfus, Kuzey Amerika’daki liglerle uzun zamandır görüşme halinde olduklarını belirtti. Dreysus şirket kadrosunda şuan için 100 kişinin çalıştığını ancak yıl sonuna kadar sayıyı 200 kişiye çıkarmak istediklerini de sözlerine ekledi.

  Güncel verilere göre şu anda 1 CHZ fiyatı %chiliz+try% TL. Döviz cinsinden ise %chiliz+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Chiliz fiyatı 24 saatte %chiliz+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle