Bu 2 altcoinde alım zamanı geldi! Şimdi alan çok kazanacak

  Kripto para topluluğunda yakından tanınan anonim analistlerden DonAlt, piyasadaki son durumu değerlendirdi. Ünlü ismin altcoin yatırımcılarına yaptığı alım tavsiyesi dikkatlerden kaçmadı.

  Kripto paralarla ilgili başarılı tahminleri olan DonAlt, yine tüm dikkatleri üzerine çeken bir altcoin tavsiyesinde bulundu. Resmi X hesabından paylaşımda bulunan anonim analist, en büyük ikinci kripto para birimi Ethereum’un (ETH) rakibi Solana’yı (SOL) övdü. DonAlt, SOL fiyatındaki ilk yükselişin ardından yeni bir kırılım için hazırlandığını söyledi.

  Sosyal medyada dikkat çeken paylaşımlar yapan DonAlt, altcoin yatırımcılarının merak ettiği soruları yanıtladı. Ünlü analist, gelecekte altcoin piyasasında yatırımcılarına en çok kazandıracak projelerin başında Solana’nın geldiğini öne sürdü. SOL’un önemli bir direnç seviyesini aşmasını bekleyen analist yatırımcılara “Al” tavsiyesinde bulundu.

  SOL ve LINK Yükselişe Geçecek

  DonAlt, SOL’da beklediği yukarı yönlü fiyat hareketinin lider kripto para birimi Bitcoin’in (BTC) hamlesinden sonra geleceğini düşünüyor. Usta analiste göre BTC’nin destekte tutunmasından sonra SOL büyük bir sıçrama gerçekleştirebilir: “Solana, ABD doları karşısında 32,98 seviyesinde yine cennetin kapısını çalıyor. Bitcoin dayanmaya devam ettiği sürece LINK’in yaptığı gibi bunun da büyük bir kırılma yükselişi yapması gerektiğini düşünüyorum.”

  Altcoin yatırımcılarına alım tavsiyesinde bulunan DonAlt’ın paylaşımı kısa sürede büyük ilgi gördü. Ünlü analist, kazanç fırsatı sunan proje hakkında “SOL/USD işlem çifti oldukça iyi görünüyor. Daha yüksek dipler kaydetmeye devam ediyor.” ifadelerini kullandı. Tecrübeli analistin paylaştığı haftalık SOL grafiği, varlığın en son 18 dolar civarında olmak üzere son dönemde yüksek fiyatlara ulaştığını gözler önüne serdi.

  Şu Anda Alım Yapmanın Tam Zamanı

  Popüler kripto para analisti DonAlt, yatırımcılara alım tavsiyesinde bulunarak SOL ve LINK için en doğru zamanın geldiğini söyledi: “Aylık zaman dilimine bakarsanız oldukça güzel göründüğünü görebilirsiniz. Bir dürtü hareketliliği söz konusu. Sonra bir süre için yatay seyir var ve şimdi ikinci bir dürtü hareketliliği var. Bu grafiği beğendim. Eğer şu anda bir altcoin almam gerekseydi alacağım iki altcoin SOL ve LINK olurdu.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle