Kriptopara

BTT Yükselmeye Devam Eder mi?

  Blockchain teknolojisinin atası olarak anılan torrent sistemi için hazırlanan BitTorrent projesi oldukça farklı bir proje. 100 milyonu aşan kullanıcı sayısı için dosya paylaşım protokolünün kullanılabilirliğini sağlayan BTT Coin’in yükselişini gelecekte devam ettirmesi bekleniyor. Analistler BTT Coin’in özellikle içerik üretici yatırımcılar tarafından gelen alım taleplerini karşılamasını bekliyorlar. 

  Bu yazımızda, BitTorrent Coin’in yükselişinin nasıl devam edebileceğini ele alan önemli analistlerin BTT Yorum ve analizlerini bir araya getirdik.

  CryptoInfoBase BTT Yükselişini Nasıl Değerlendiriyor?

  CryptoInfoBase, BTT için çarpıcı bir analiz sonuncu paylaştı. Fiyat tahminleri ile ünlü olan platform, BitTorent Coin’in 2021 sonunda 5 dolar fiyat değerine ulaşacağını açıkladı. 2021 ikinci yarısından itibaren yükseliş trendinin orta vadede devam edecek bir döngü içine gireceğini belirtti.

  CryptoInfoBase, BTT’nin internet kullanıcıları için avantajlar sunduğunu vurguluyor. Kendi kitleleriyle en kısa yoldan içeriklerini buluşturmak isteyen internet kullanıcıları, BTT alımına yöneliyorlar. Çünkü BTT ödemesi yaparak BitTorent ağında hızlı bir içerik paylaşımı mümkün hale geliyor. Tüm bu avantajları deneyimlemek isteyenlerin 2021’de BTT alımları ile fiyatı destekleyecekleri belirtildi. 

  WalletInvestor BTT Yükselişini Nasıl Değerlendiriyor?

  WalletInvestor BTT yükselişinin uzun vadede devam edeceğini düşünüyor. Son 5 yıllık süreç içinde tabi ki dalgalı fiyatların gündeme geleceğini, ancak değer kazanımı yaşanan anların daha önde olacağını belirtti. WalletInvestor BTT’nin 2021 senesi ikinci yarısında sürekliliğini orta vadede koruyacak bir yükseliş ile 0,00565 dolar seviyesine çıkacağını belirtti.

  Analiz platformuna göre BTT sağlam bir değer kazanımı sonunda 5 yıl ardından 100x değer kazanımını görecek. Platform gündeme sağlam kaynaklardan aldığını belirttiği bir haberi aktardı. 2021 içinde Spotify ile daha içli dışlı olacak BTT’nin rekora bu yeni işbirliği ardından koşacağını belirtti.

  TradingBeasts BTT Yükselişini Nasıl Değerlendiriyor?

  TradingBeasts BTT yükselişinin önümüzdeki iki sene içinde farklı tarihlerde gündeme geleceğini ifade etti. Her bir değer kazanımında ise BTT’nin yatırımcılarına yeni fırsatlar sunacağı düşünülüyor. TradingBeasts, özellikle yüksek kalitede içerik üretmek isteyenlerin BitTorrent ağından uygulama alma amacıyla BTT alımına yöneleceklerini vurguluyor.

  Alım taleplerinde artışın 2021 yıl sonunda en yüksek seviyeye ulaşacağını belirten TradingBeasts, orta vadede sürecek değer kazanımına işaret etti. Sene sonunda fiyatın 0,0021 dolar ile 0,0036 dolar arasında dalgalanacağını belirtti. 2023 yılında ise uzun vadeli bir yükseliş hareketinin gündemde olacağını, fiyatın 0,0095 düzeyine ilerleyeceğini paylaşıyor.

  BTT Yükselişi Devam Ederse Ne Kadar Değer Kazanabilir?

  2021 yılında tüm altcoinler hakkında genel bir yorum Michel Van de Poppe tarafından yapıldı. Uzman analist tüm altcoin’lerin ve BTC’nin 2021 senesi ikinci yarısında hızlı bir yükselişe gireceklerini belirtti. DOT, LINK, ETH, DOGE, BTT, BHC, Tezos Coin gibi altcoin birimlerinin hızla yükseleceklerini açıkladı.

  Michael Van de Poppe, altcoinlerde yükseliş senenin ikinci yarısında orta vadede devam ederse rekor fiyatların geleceğini ifade etti. Ona göre altcoinler 5 yıl içinde 100x fiyat artışını gündeme taşıyacak. Bu listede yer alan birimler arasında BTT’de yer alıyor. 

  Sonuç

  BitTorrent Coin 2021 yılıyla 2025 yılı arasından düşüş ve yükseliş trendlerini gündeme taşıyacak. Ancak analistler bu tabloda değer kazanımının kayda geçtiği noktaların daha fazla olacağını düşünüyorlar. 2021 sonunda maksimum 5 dolara çıkması CryptoInfoBase tarafından beklenen altcoin’in nasıl bir yol izleyeceğini birlikte göreceğiz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle