Kripto Para

Binance’den Web 3 temalı kriptoya 4 milyar dolar destek

  Dev kripto para borsası Binance arkasındaki şirket Binance Labs, BNB Chain ağında alışacak web 3 projesine 4 milyar dolarlık destek açıkladı. Yatırım haberinin hemen ardından projenin yerel kripto para birimi fiyatı uçuşa geçti…

  İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance, yenilikçi kripto para projelerini desteklemeye devam ediyor. Borsanın arkasındaki Binance Labs şirketi, bu doğrultuda yeni bir web 3 temalı projeyi daha destekleme kararı aldı. Oynaması ücretsiz olan web 3 oyun projesine 4 milyar dolar yatırım yapan Binance Labs, BNB Chain üzerindeki projelere olan desteğiyle dikkat çekiyor. 

  Oynaması ücretsiz fantezi sporları platformu Ultimate Champions, BNB Chain üzerinde çalışacak. Oyuna alışmayı kolaylaştırmak için oyun içi cüzdanlar sunan bu proje ayrıca toplanan fonları oyunu geliştirmeye harcıyor. Ultimate Champions, Binance Labs’den gelen 4 milyar dolarlık yatırı ek spor ortaklıkları sağlamak ve oyun topluluğunu büyütmek için kullanacak. 

  Ultimate Champions Yatırımı Dikkat Çekti 

  Ultimate Champions oyuncuları, resmi lisanslı oyuncu kartlarını NFT olarak toplayıp takas edebilecek. NFT paketleri ile bunların tokenleri için fiat para ödemeleri de yapılabilecek. Ultimate Champions oyunu Binance Fan Token platformunda yer alacak. Oyuncuların taraftar deneyimlerini güçlendirmelerini sağlayacak geliştirmeler sayesinde Ultimate Champions web 3 dünyasında en dikkat çeken projelerden biri olabilir. Ayrıca Ultimate Champions oyunu, profesyonel basketbol yönetim şirketi Euro League ile yaptığı ortaklıkla dikkatleri üzerine çekti. 

  Binance Labs Yatırımları Artıyor

  Dev kripto para borsası Binance’in risk sermayesi kolu Binance Labs, bilinmeyen projelere yatırım yapmasıyla dikkat çekiyor. 2018 yılından beri 25 ülkeden 200’den fazla projeye yatırım yapan şirket, özellikle Web 3 projelerine ilgi duyuyor. Polygon, Perpetual Protocol ve Dune Analytics dahil Web3’e özgü 50’den fazla projeyi bünyesine alan Binance Labs, bu alanda önemli bir aşama kaydetti. Ayrıca Binance Labs, yönetimi altındaki 7.5 milyar dolar ile sektörün en büyük kripto risk sermayedarı olma unvanını taşıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle