Kripto Para

Binance’de listelenen 5 altcoin için yükseliş beklentisi

  Ünlü kripto para analisti, Binance borsasında kullanıcılara sunulan 5 altcoin için patlama beklentisini açıkladı. Lawrance Mike Woriji’nin takipçilerine duyurduğu altcoinler arasında LIT, ROSE ve GLMR gibi projeler bulunuyor…

  Kripto para piyasasında belirsizliklerin devam ettiği bu dönemde, yatırımcılar yeni fırsatları kovalıyor. Kripto para yatırımcıları da analistlerden gelen açıklamalara odaklanmış durumda. En büyük kripto para borsası Binance platformunda listelenen 5 farklı altcoin için yükseliş beklentisi gündeme geldi. Ünlü analist Lawrance Mike Woriji, patlama yapacağını düşündüğü altcoin projelerini takipçileriyle paylaştı. 

  Patlamaya Hazır Altcoin Tavsiyeleri 

  Analistin patlama beklediği altcoinler listesinin ilk sırasında Litentry (LIT) coin yer aldı. Mayıs ve eylül aylarında ikili dip yapan LIT coin fiyatının yükselişe geçebileceği düşünülüyor. Analiste göre LIT coin fiyatındaki patlamayı tetikleyecek bazı faktörler öne çıkıyor. Lawrance Mike Woriji, LIT coinin dev borsada listelenmesini ve iyi bir kullandım durumu olmasını yükseliş için bir fırsat olarak görüyor. 

  Twitter hesabından açıklamalar yapan analist, Oasis Protocol (ROSE) fiyatında da yükseliş bekliyor. Oasis’in büyük iş yükleri, hızlı işlemleri, özel borç verme imkanı sayesinde patlama yapma potansiyeli taşıdığı belirtiliyor. Tecrübeli kripto para analisti Ethereum ve Polkadot ağlarının toplamını oluşturan teknolojisi ile ROSE coin fiyatının daha çok değerlenebileceğini belirtti. 

  Altcoin Yatırımcılarına Güncel Tavsiyeler 

  Lawrance Mike Woriji, Moonbeam (GLMR) grafiği hakkında da olumlu konuştu. Proje hakkında temel analiz yapan kripto para analistine göre DOT parachaini olan bu protokol sağlam topluluğa sahip. Kısa süre önce 1 milyon cüzdan adresini aşan protokolün hızla değer kazanabileceği gündeme geldi. Tecrübeli analist merkeziyetsiz platformların hızla yükselişe geçmesini beklerken, bu süreçte Kadena (KDA) öne çıkabileceğini söyledi. 

  Ölçeklenebilirlik ve güvenlik konularında beklentileri karşılayan protokolde Pac programlama dili önemli bir potansiyel teşkil ediyor. Deneyimli bir ekip tarafından geliştirilen KDA, orta ve uzun vadede yatırımcısına kazanç fırsatları sunabilir. Ünlü analist son olarak Alpine (ALPINE) projesini öne çıkardı. Lawrance Mike Woriji, F1 takımının BEP-20 hizmet tokeni olan bu projenin Binance desteği almasıyla birlikte rekor kırabileceğini düşünüyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle