Kripto Para

Binance bu altcoini listeleyecek! Yeni kazanç fırsatı mı?

  İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, yeni bir listeleme haberiyle gündeme geldi. Dev borsanın ABD kolu olan Binance US tarafından yapılan duyuruda yeni bir altcoin listeleneceği açıklandı.

  Kripto para piyasasındaki pozitif görünüm sürerken, dev borsa Binance’in duyurusu dikkat çekti. İşlem hacmi bakımından sektörün zirvesinde yer alan kripto para borsası Binance yeni bir altcoini daha yatırımcılara sunacak. Binance US duyurusuna göre Ontology Gas (ONG) isimli altcoin hakkında listeleme kararı alındı.

  Borsanın kullanıcıları tarafından heyecanla karşılanan bu gelişme, kripto uzmanları tarafından olumlu görüldü. Nitekim Binance US’in işlem hacimlerinde gerileme devam etse de sektörde önemli bir konuma sahip olması dikkat çekiyor. Analistlere göre borsanın ONG adındaki altcoini desteklemesi yatırımcılar için yeni kazanç fırsatları sunabilir.

  ONG Fiyatında Yükseliş Hız Kazandı

  Sosyal medyada öne çıkan paylaşımda “Ontology Gas’ın (ONG) Binance.US’ta listelendiğini duyurmaktan heyecan duyuyoruz. ONG için para yatırma işlemleri artık yayında. ONG/USDT Gelişmiş Ticaret çiftinde işlemler yarın, 8 Kasım 2023, 01:00 PDT / 04:00 EDT’de başlayacak.” ifadeleri yer aldı. Bu duyuru sonrası ONG fiyatındaki yükseliş yüzde 6’nın üzerine çıktı.

  Ontology Gas Projesi Nedir?

  Özellikle altcoin yatırımcılarını heyecanlandıran listeleme haberi sonrası Ontology Gas hakkında araştırmalar arttı. Yatırımcıları bilgilendirmek amaçlı paylaşım yapan Binance ekibi, bu projenin web3 odaklı olduğunu belirtiyor: “Ontology, kullanıcıların ve işletmelerin Web3 dünyasına erişmeleri ve işbirliği yapmaları için güven altyapısı sağlamayı amaçlayan 2. katman bir blockchaindir.”

  Ontology projesinde yapılan işlemleri gerçekleştirmek için ONG adlı kripto para kullanılıyor. ONG, hızlı, ölçeklenebilir ve düşük maliyetli işlemlerde kullanılan çift tokenli bir modelin parçasıdır. Bu ağdaki işlem ücretlerinin ödenmesi için kullanılan ONG dışında bir de değer aktarımında kullanılan ONT kripto para birimi vardır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle