Kripto Para

Chiliz yeni ortaklığı büyük ses getirdi

  Son dönemde yükselen performansı ile dikkat çeken altcoin projelerinden Chiliz (CHZ) yeni bir ortaklık anlaşması ile gündeme geldi. Chiliz CEO’su Dreyfus, İngiliz kulübü Manchester City ile anlaşma yapıldığını duyurdu…

  Chiliz kripto para dünyasındaki bağlantılarını kuvvetlendirmeye devam ediyor. Chiliz ve Socios.com CEO’su Alexandre Dreyfus, son olarak İngiliz futbol kulübü Manchester United ile anlaşma imzaladıklarını duyurdu. Dreyfus, Premier Lig’de mücadele eden iki kulüple daha görüşme halinde olduklarını söyledi. 

  Önümüzdeki dönemde toplamda 3 – 4 takımla daha anlaşma yapması beklenen Socios.com ortak sayısını arttırıyor. Daha önce Galatasaray, Trabzonspor, Juventus, Paris gibi kulüplerle ortaklık anlaşması imzalayan Socios, son olarak Man City kulübünü de bünyesine katmayı başardı. Edinilen bilgilere göre tıpkı diğer ortaklar gibi Manchester City de kendi taraftar tokenını çıkarmış olacak.

  Yeni Anlaşmalar Yolda

  Son 24 saat içinde yüzde 8’den fazla değer kazanmasıyla dikkat çeken CHZ token, bu açıklama haberinin ardından yükseliş hareketine hızlı şekilde devam etti. Socios.com dünyanın önde gelen futbol kulüplerinden sonra gözünü Premier Lig takımlarına çevirmişti. Manchester City, şirketin EPL’de mücadele eden ilk büyük çaplı ortağı olmasıyla da dikkatleri üzerine çekti

  Chiliz CEO’su Dreyfus, bu duyurunun ardından ligde mücadele eden birkaç kulüple daha görüşme halinde olduklarını dile getirdi. Gelecekte yeni ortaklık anlaşmalarına tam gaz devam edeceklerini belirten Dreyfus’un bu açıklamaları büyük ilgi gördü. Locker room kullanıcıları, Manchester City tokenları piyasaya sürüldüğünde normalden 4 kat daha fazla taraftar tokenı alabilecek. 

  Türkiye’den Büyük İlgi Görüyor

  Socios.com platformunun Türkiye’de de spor ve kripto para camiasını bir araya getirmesi büyük ilgi toplamasını sağladı. Dreyfus, Premier Lig’teki hedeflerinden sonra sıradaki hedeflerinin Türkiye olduğunu dile getirdi. Ayrıca Chiliz kripto para biriminin Brezilya’daki hacminin oradaki Bitcoin hacmine oranla 2 katına çıktığını söylemesi de dikkatlerden kaçmadı. Geçtiğimiz günlerde 50 milyon dolar yatırım yapan ve ABD piyasasına giren şirket, daha fazla kulübe ulaşarak daha fazla kullanıcı kitlesi edinmeye çalışıyor. 

  Güncel verilere göre şu anda 1 Chiliz coin fiyatı %chiliz+try% TL olarak borsalarda alıcı bulmaktadır.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle