Kripto Para

Binance borsasında yeni bir altcoin listelenecek

  Kripto para dünyasının günlük hacme göre en büyük borsası olan Binance, her geçen gün yeni kripto paralar listeliyor. Dev borsanın son duyurusunda yeni bir altcoin olarak Keep Network (KEEP) listeleneceği açıklandı…

  Kripto para piyasasına sürülen altcoinlerin giderek artması ile birlikte sektörde altcoin yatırımcıları da yeni arayışlara giriyor. Piyasaya sürülen ve aynı zamanda dev borsalarda listelenmeye başlayan altcoinler, hızlı yükseliş hareketleri ile kısa sürede kazanç sağlamak isteyen yatırımcıları kendine çekiyor.

  Kripto para dünyasının en büyük ve popüler borsası Binance, son duyurusunda borsaya yeni bir altcoin projesinin daha ekleneceğini açıkladı. Buna göre Binance kullanıcıları, Keep Network (KEEP) kripto para birimi işlemlerine başlayabilecekler. Türkiye’deki Binance kullanıcıları da KEEP coin alım satım ve biriktirme işlemlerini yapabilecekler.

  KEEP Pariteleri Duyuruldu

  Geçtiğimiz günlerde ilk olarak Coinbase Pro borsasında listeleneceği duyurulan Keep Network (KEEP), Binance kullanıcıları için erişime açıldı. Yatırımcılar KEEP/BTC, KEEP/USDT, KEEP/BNB ve KEEP/BUSD pariteleri ile bu altcoin projesinde kripto para işlemleri yapabilecekler.

  Öte yandan Coinbase Pro’daki işlemlerin likidite şartlarını sağlaması durumunda bu akşam 19:00’dan itibaren işleme açılması da söz konusu olacak. Kripto para piyasasında bir gün içinde 18 milyar dolarlık ticaret hacmi seviyesine ulaşarak sektörün lideri konumuna gelen Binance, kullanıcılarına yeni fırsatlar sunuyor.

  Keep Network (KEEP) İnceleme

  Bitcoin ve Ethereum kripto para birimlerinin ağları üzerinde tBTC isimli bir köprü kuran Keep Network, güveli bir şekilde gizli bilgileri saklama imkanı sağlar. Bu amacı gerçekleştirmek için off-chain boyutunda yer alan ve Keeps adı verilen konteynerler kullanır. Keep Network ağında işlem yapan kullanıcılar, platformun standart kripto para birimi KEEP kullanır.

  tBTC işlemlerinden faydalanmak isteyenler KEEP kullanabilir. Bunun yanı sıra KEEP kripto para birimine sahip olanlar, köprüdeki işlemlerinde staking yaparak kazanç elde edebilirler. KEEP mevcut ticaret hacmi ve piyasa değerine göre en değerli kripto para birimleri listesinde 166. basamakta yer alıyor

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle