Balinaların yüklü alım yaptığı bu altcoin uçuşa geçebilir!

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatında volatilite giderek azaldı. Bu süreçte bazı uzmanlar, altcoin fiyatlarında hareketlilik yaşanabileceğini söyledi. Zincir üstü verilere bakıldığında balinaların bir altcoinde yüklü miktarda alım yaptığı görülüyor.

  Kripto para analiz platformu Santiment, yeni raporunda altcoin piyasasında yaşanan gelişmelere odaklı. Uzmanlara göre altcoinlerin yavaş yavaş toparlanma sinyalleri göstermesi yeni bir ralli habercisi olabilir. Nitekim bazı köpekbalığı ve balina adreslerinin yüklü miktarda altcoin biriktirmesi yatırımcıların dikkatinden kaçmıyor.

  Santiment son raporunda Chainlink (LINK) köpekbalığı ve balina adreslerinin harekete geçtiğini duyurdu. LINK biriktirmeye devam eden adresler yüklü miktarda alım yapıyor. Altcoin piyasasında hızlı toparlanma belirtisi gösteren projeler arasında Chainlink öne çıkmaya başladı.

  Balinaların LINK Biriktirme Çılgınlığı Hızlandı

  Chainlink biriktiren adresler son 3 gün içinde 10 milyon dolar değerinde LINK topladı. Santiment, bu verilerle birlikte mevcut koşullarda 10K-100K LINK tutan cüzdan adresi sayısının 3.127 adede çıktığını açıkladı. Uzmanlar, bu alımların LINK fiyatında yeni bir yükseliş beklentisi oluşturduğuna dikkat çekti.

  Santiment’in resmi X hesabından yapılan paylaşımda şu ifadeler kullanıldı: “Chainlink ’in 10K-100K arasında LINK tutan köpekbalığı ve balina adresleri birikme çılgınlığı yaşıyor. Şu anda bu seviyede LINK tutan 3.127 cüzdan var ve bu da 3 Aralık 2022’den bu yana en yüksek miktar olarak karşımıza çıkıyor. Bu adresler son 3 gün içinde 9,6 milyon dolar değerinde LINK aldılar.”

  LINK Token Yükselişe Geçecek Mi?

  LINK yatırımcılarını yakından ilgilendiren bu gelişmeler altcoin piyasasında yükseliş beklentisini beraberinde getirdi. Chainlink balinalarının bu hamlesi, LINK biriktiren adreslerin stratejik olarak birikim yaptıklarını gözler önüne serdi. Bu alımların son dönemde hız kazanması, bazı analistlere göre LINK için yükseliş sinyali olarak yorumlandı. Kripto para piyasasında belirsizlik yaşanırken LINK fiyatı güncel olarak 6.27 dolardan işlem görüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle