Dostlarım, ETH patlıyor! – Aaron Arnold

  Kripto para piyasalarının ünlü analisti ve Altcoin Daily’nin sunucusu Aaron Arnold, yeni paylaşımında Bitcoin (BTC) ve Ethereum’dan (ETH) neden yükselişler beklediğini anlattı. Arnold, ayrıca yükseliş potansiyeli gördüğü altcoinleri de paylaştı.

  Kripto para piyasalarında hafta sonu hareketli başladı. Yaklaşık 3 aydır kripto para piyasaları durgun sularda geziyordu ancak 21 Temmuz itibariyle sular artık kaynamaya başladı. Bitcoin’in (BTC) 8 günlük pozitif bölgede kalma performansına Ethereum’dan (ETH) aynı şekilde 13 günlük yanıt gelince, piyasada da yukarı yönlü hareketlilik kendisini gösterdi. Ethereum’un yükselişleriyle daha çok dikkat çektiği dönemde, ünlü analist ve Altcoin Daily’nin sunucusu Aaron Arnold, konuyla ilişkili fikirlerini paylaştı.

  Son paylaşımında Arnold, neden Bitcoin ve Ethereum’dan yükselişler beklediğini dayandırdığı fikirleriyle anlattı. Arnold, ayrıca yükseliş potansiyeli gördüğü altcoinleri de yorumladı. Ünlü analist, Youtube’da 900 bin abonesine yönelik paylaştığı videosunda Bitcoin’in zincir üstü verilerinin yükseliş sinyalleri verdiğini söyledi. Öte yandan Arnold, Ethereum’un da DeFi ve NFT’ler ile birlikte dikkat çektiğini vurguladı. Arnold, piyasada tedarik sıkıntısı yaşandığını iddia etti.

  Aaron Arnold’un BTC ve ETH ile İlgili Açıklamaları

  BTC ile ilgili olarak Aaron Arnold, şu ifadelere yer verdi:

  “Bitcoin kullanıcı ağı büyümesinin 7 günlük hareketli ortalaması tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı. Bu, Bitcoin tarihindeki en hızlı büyüme… Bunun yanında devam eden yoğun bir birikim var… Yani güçlü eller tutmaya ve birikimlerini artırmaya devam ediyor.”

  Aaron Arnold, bu açıklamalarının ardından ETH ile ilgili olarak da şu ifadelere yer verdi:

  “(EIP-1559) Ethereum’un para politikasını daha iyi hale getirmek ve temelde gerçekleşen her işlem için değişiklik sunuyor.  Biraz Ethereum yakılacak ve özellikle talep arttıkça daha az arz görülecek. Her 60 saniyede 10,55 Ethereum yok ediliyor. Ethereum’da bir tedarik krizi bekliyor. Dostlarım, Ethereum patlıyor!”

  Arnold’un İşaret Ettiği 3 Altcoin

  Aaron Arnold, Bitcoin ve Ethereum ile ilgili fikirlerini dile getirdikten sonra yükseliş potansiyeli gördüğü altcoinleri de paylaştı. Arnold, bu alanda ilk olarak Aave’yi (AAVE) işaret etti. Ağlarını Solana ve Avalanche ağlarına genişletmeye çalışan AAVE’nin ardından Arnold, ikinci sırada ise Elrond’a (EGLD) yer verdi. Arnold, EGLD blok zincirinde gerçekleştirilecek işlemlerin çevreye olumlu etki edeceğini öne sürdü. Son olarak ünlü analist, VeVe NFT platformunda kullanılan token olan Ecomi’yi (OMI) işaret etti

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle