Kriptopara

4 Uzmandan OCEAN Coin Yorumları, OCEAN Geleceği 2021, 2022

  Ocean Coin diğer bir adıyla Ocean Protocol, ERC – 20 standardıyla veri tokenleri kullanılan bir tür blockchain ekosistemi olarak tanımlanmaktadır. Gelecek vaat eden analizleri sayesinde kripto piyasalarında kısa sürede kendini göstermeyi başarmıştır. Ocean Protocol hakkında uzman görüşleri ve 4 uzman analistin gelecek tahminlerini yazımızda bulabilirsiniz.  

  Ocean Coin Geleceği 

  Ocean Coin için gelecek tahminleri yatırımcıları büyük oranda memnun ediyor. 2022 yılı için ilk aylarda 1.47 dolar seviyesine ulaşması beklenirken aynı dönemde minimum 1.25 dolar olarak tahminler yapılıyor. Aynı yılın sonunda ise 1.73 dolar seviyesinde en yüksek değerini görebileceği ifade ediliyor. 5 yıllık süreçte ise benzer bir ilerlemeyle 4 dolar seviyesinde görülmesi beklenmektedir. 

  Ocean Coin Grafik Analizi

  Ocean Coin anlık anonim yatırımcı analizlerine göre yukarı dalgasını henüz tamamlanmadığı görüşü hakimdir. Elmas grafik formasyonunda seyrini sürdüren Ocean için dipte ilerleme sürerken direncin üzerinde almanın karlı olacağı tahmini yapılmıştır. 1.10 dolar seviyesinde ilerleyişini ise benzer formasyonda devam etmesi durumunda direncin üzerinde artıracak gibi görünmektedir. 

  Güncel durumda 1 OCEAN fiyatı %ocean-protocol+try% TL. Döviz cinsinden ise %ocean-protocol+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ocean Coin 24 saatte %ocean-protocol+yuzde%.

  Güncel Ocean Coin Yorumları ve Tahminler

  Ocean Protocol genel seyirde değeri artan bir eğilim gösteriyor. Aynı pazar segmentlerinde ise gösterilen zaman dilimi içinde ise popülaritesini koruyacak bir görünüm çizmiştir. Gelecek tahminleri iç açıcı olduğundan portföye eklenmesi tavsiyesi hakim görüştür. 

  Ocean Protocol fiyat tahminleri uzun vadede kazanç potansiyelini ortaya koymaktadır. Ancak Wallet Investor gibi uzman kuruluşlardan gelen tahminler bu potansiyelin %35 dolayında olacağı yönündedir. Öte yandan uzman analizlerine göre genel kanı Ocean Coin için 1 yıllık fiyat tahminlerinde güncel fiyatının üzerine çıkması şeklindedir. 

  Wallet Investor Ocean Coin Güncel Fiyat Tahmini 

  Piyasanın önde gelen tahmin kuruluşu Wallet Investor Ocean Protocol hakkında yatırımcısını tatmin eden analizlerde bulunmuştur. 1 yıl içinde Ocean için 1.035 dolardan 1.40 dolar seviyesine bir sıçrama yaşanacağı belirtilmiştir. Uzun vadede kazanç ihtimaline %35 oranında bakılan Ocean için 2026 yıl sonu tahmini ise 3.30 dolar olarak kayda geçmiştir. 

  Treading Beast Ocean Coin Tahmin

  Ocean Coin hakkında piyasa uzmanı birçok kuruluş ve analistle aynı doğrultuda gözlem yapan Treading Beast, Ocean için başarılı bir yatırım aracı olabileceğini belirtmişlerdir. 2021 bağlamında bakıldığında söz konusu kripto paranın 2022 yılı sonuna ilerleyişinin 1.38 dolar düşüşü takiben 1.47 dolar seviyesine ulaşacağıdır. 

  Gov Capital Ocean Coin Yorumu ve Tahmini

  Gov Capital analistleri Ocean Protocol için yükselme beklentisi içinde olduklarını belirtmişlerdir. Bir yıl içinde varlığın fiyatının 2.44 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. Söz konusu tahmin bağlamında %180 dolaylarında bir artış ifade edilmektedir. Gov Capital analistlerinden gelen bir diğer tahmin ise 100 dolar yatırım için 2022 yılını aynı dönemine 280 dolar seviyesinde bir kazanç olabileceği yönündedir. 

  Digital Coin Ocean Yorum ve Fiyat Tahmini

  Ocean Coin için Digital Coin uzmanlarına göre önümüzdeki 5 yıl içinde yükselme eğilimi içinde olacak. Söz konusu tahminlere göre güncel fiyat itibari ile 1.17 dolar seviyesinden hareketle 2022 yılına kadar 1,95 dolar seviyesine ulaşması beklenmektedir. Öte yandan bahsi geçen 5 yıllık sürede ise uzun vadeli bir yatırım olarak 4.99 dolar seviyesine bir ilerleme kaydedeceği dikkat çeken yorumlardan biridir. 2023 ve 2024 döneminde Ocean Protocol kripto para biriminin büyümesini sürdüreceği beklentisi hakimdir. 

  Sonuç Olarak

  Piyasa uzmanlarına göre gelecekte ilerleyişini sürdürecek gibi görünün Ocean Coin için yatırımcıların portföylerine eklemesi gereken ürünlerden olduğu yorumu ön plana çıkıyor. 2021 yılı içinde ise başarısını maksimum 1.84 dolar seviyesinde sürdürmesi bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle