DOT, EOS ve VET kripto paralarında güncel fiyat analizi

  Kripto para sektöründe özellikle altcoin yatırımları yapanların yakından takip ettiği DOT, EOS ve VET analizleri yayınlandı. Akashnath Sumukar’ın teknik analizine göre kripto paralardaki güncel göstergeler…

  Kripto para dünyasının tanınan analistlerinden Akashnath Sumukar, son teknik analizinde popüler altcoinleri değerlendirdi. Önümüzdeki günlerde 23.6 dolarlık hedefi bulunan Polkadot (DOT) fiyatı 20 dolar seviyesinin üzerinde kaldı. Bir diğer altcoin EOS (EOS) ise 3 dolarlık destek seviyesinin hemen üzerinde konsolide olmaya devam ediyor. Popüler analist Sumukar, Polkadot (DOT) fiyatında işlem aralığının dışına çıkarak 20 doların üzerine çıkıldığına dikkat çekti.

  Geçtiğimiz günlerde bir miktar düşüş yaşayan fakat alıcıların fiyatı tekrar yukarı itmesiyle yeniden yükseliş trendine giren DOT, bu eğilimini koruyor. MACD ise güçlü bir alım sinyali verdi. Fibonacci %62 uzatma seviyesi, önümüzdeki birkaç gün içinde DOT için 23.6 dolarlık bir yükseliş hedefi sundu. Uzman analiste göre DOT fiyatında küçük düşüşler görülmesi durumunda 19.5 dolar ile 20 dolarlık bölgede güçlü bir destek olduğu görülüyor.

  Altcoinlerde Güncel Fiyat Analizi

  Kripto para sektöründe en çok ilgi gören altcoinlerden biri olan EOS fiyat hareketleri de uzman analist tarafından mercek altına alındı. Yeni bir konsolidasyon aşamasına girdiği görülen EOS fiyatı 3 doların üzerinde yer alıyor. Analist, EOS işlem hacminin düştüğünü ve Bollinger bantları, volatilitenin azaldığını göstermek için fiyat çevresinde sıkılaştığını açıkladı.

  EOS fiyatında 3 dolarlık seviyenin görülmesinden önce geçtiğimiz ay 2.44 seviyesinin 3 kere savunulduğu dikkatlerden kaçmadı. Sumukar’a göre bu durum EOS için bir sonraki hareketin konsolidasyon sonrasında yukarı yönlü olacak.

  VeChain (VET) Fiyatı Yükselecek Mi?

  VeChain fiyatı, geçen ayın ortasında 0.02 dolardan 0.035 dolara kadar tırmandı. Fakat altcoin yatırımcılarının favorilerinden biri haline gelen kripto paranın fiyatı son 2 haftadır kazançlarının bir kısmını geri verdi. Analiste göre bu hareket Fibonacci düzeltme aracı, %61.8 seviyesinde 0.0244 dolar seviyesini işaret ediyor. Sumukar güncel analizinde, RSI değerinin bazı kısa vadeli momentum eksikliğini gösteren nötr 50 civarında yer aldığına dikkat çekti.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle