Kripto Para

BTC 1 milyon dolar olabilir mi?

  Lider kripto para Bitcoin 2020 yılının sonundan bu yana rekor tazeliyor. Yukarı yönlü ivmesini sürdüren Bitcoin ile ilgili analistlerden ise çarpıcı fiyat tahminleri gelmeye devam ediyor. Ünlü trader Peter Brant, Bitcoin’in 1 milyon dolar olabileceğini söyledi.

  Son dönemlerin en çok konuşulan kripto para birimi olan Bitcoin, 2020 yılında başladığı rallisini sürdürüyor. Zaman zaman beklenmedik düzeltmeler yaşayan kripto para 2021 yılının başından bu yana yaşadığı fiyat artışları ile kripto para piyasasındaki popülerliğini koruyor. ABD teşvik paketi ile ilgili yaşanan olumlu gelişmelerin ardından yeniden yukarı yönlü ivme gösteren Bitcoin için analistlerden yeni fiyat tahminleri de gelmeye başladı. Kısa vadeli destek ve direnç seviyelerinin açıklayan analistlerin yanı sıra lider kripto paranın uzun vadede görebileceği fiyat seviyeleri ile ilgili de çarpıcı yorumlar gelmeye başladı. Bitcoin’in 1 milyon dolar seviyesini göreceğine yönelik yorumlar artmaya başladı.

  Ünlü Traderın 1 Milyon Hedefi

  50 yılı aşkın süredir emtia piyasasında çalışan ünlü trader Peter Brant Bitcoin’in görebileceği fiyat seviyeleri ile ilgili açıklamalarda bulundu. Bazı dönemlerde Bitcoin’e yoğun ilgi gösteren ünlü isim son olarak Twitter hesabından Bitcoin’in 1 milyon dolar hedefi ile ilgili açıklama yaptı.

  Peter Brandt Bitcoin’i desteklemekle beraber Bitcoin’in abartıldığını düşünen traderlar arasında yer alıyor. Açıklamalarında Bitcoin’i diğer yatırım araçlarından çok farklı bir noktada konumlandırmadığını sık sık dile getiren Peter Brandt aynı zamanda Bitcoin’in heyecan veren bir yanı olduğunu da kabul ediyor. Son dönemlerde gündeme gelmeye başlayan 1 milyon dolar hedefi ile ilgili açıklamaya yapan ünlü isim Bitcoin’in bu seviyeyi görmesi için yüzde 50 ihtimal olduğunu belirtti. Brant geriye kalan yüzde 50 ihtimali de Bitcoin’in sıfıra inme ihtimali olarak ele alıyor.

  Bitcoin İçin 1 Milyon Dolar Öngörüsünde Bulunan Analistlerin Sayısı Artıyor

  Bitcoin’in 1 milyon dolar olma ihtimali ile ilgili daha önce ABD’deki Kraken borsasının CEO’su Jesse Powell da olumlu açıklamalar da bulunmuştu. Powell Bitcoin’in 1 milyona ulaşmasının muhtemel olduğunu belirtmişti.

  Güncel verilere göre şu anda 1 BTC fiyatı %bitcoin+try% TL. Döviz cinsinden ise %bitcoin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Bitcoin fiyatı 24 saatte %bitcoin+yuzde%.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle