Kripto Para

XRP balinaları yaklaşık 300 milyon dolarlık transfer yaptı

  Kripto para analiz şirketi Whale Alert izleme hizmeti yeni paylaşımıyla gündeme geldi. Son 17 saat içinde Huobi borsasından 610 milyon XRP taşındığı açıklanması, kripto para basınında geniş yankı buldu…

  Kripto para sektörünün önde gelen borsalarından Huobi’den yapılan Ripple (XRP) işlemi, kripto para topluluğunun gündemine oturdu. Büyük çaplı kripto para hareketlerini takip eden Whale Alert izleme hizmeti tarafından açıklanan veriler, XRP yatırımcılarını da yakından ilgilendirdi. Buna göre Huobi’den toplam 610 milyon adet XRP taşındı.

  Anonim XRP balinaları tarafından yapılan bu transferin değeri ise 296 milyon 489 bin 280 dolara tekabül ediyor. Whale Alert kripto para takipçisi tarafından topluluğa sunulan verilere göre, son 17 saat içinde gerçekleşen bu transfer, XRP fiyatını da etkiledi.

  Huobi Borsasında Dev XRP İşlemi 

  İzleme hizmetinin sunmuş olduğu verilere göre Çin merkezli kripto para borsası Huobi’de yapılan bu işlem yaklaşık 300 milyon dolara denk geliyor. Borsadan yapılan dev XRP işleminin üç farklı işlemde yaklaşık 600 milyon XRP olarak taşındığı açıklandı. Bu işlemler kayıtlara sırasıyla 100 milyon, 200 milyon ve 300 milyon XRP taşınarak geçti. 

  Kripto para sektörünün en çok tercih edilen popüler borsalarından Huobi’de gerçekleşen bu işlem anonim XRP balinalarının hareketini gözler önüne serdi. Bu yüklü miktardaki XRP transferleri, borsanın dahili cüzdanları arasında muhtemelen sıcak ve soğuk cüzdanlar arasında taşındığı açıklandı.

  Anonim XRP Balinalarının Hareketleri İzleniyor

  Başka bir tweeti ile de kripto para topluluğunun gündemine giren Whale Alert, bu sefer Binance kripto para borsasını işaret etti. Anonim kripto para cüzdanının Binance’e 10 milyon XRP gönderdiğini duyuran izleme hizmetinin bu paylaşımı XRP yatırımcıları tarafından merakla takip edildi. 

  Kripto para borsalarından gelen güncel verilere göre dün 0.46 dolar seviyesinde tutunduktan sonra XRP fiyatı 0.53 seviyesine kadar yükselmeyi başardı. XRP/USD paritesi yayın saatinde 0.48 dolar seviyesinden işlem görmeye devam ediyor. XRP, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarındaki yükselişe paralel olarak 0.37 dolardan 0.50’li seviyelere kadar değerlendi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle