Kriptopara

XRP 2021 Yorumu ve tahminler: Geleceği ne olur?

  XRP için 2021 yılında ve gelecekte işlerin nasıl gideceği ünlü analistlerin ve CEO’ların da gündeminde yer alıyor. 2021’de değer kaybı yaşaması yönünde yorumlar yapılan XRP’nin geleceğini neyin etkilediğine bu yazımızda yer vereceğiz. Ripple’ın durumu hakkında yapılan yorumları da içeriğimizde bulabilirsiniz.

  XRP Yorum ve Tahminleri

  Credible Crypto 2021 XRP Tahmini

  Kripto dünyası tarafından yakından takip edilen popüler anonim analist XRP’nin dava sürecinin XRP’nin değer kazanımlarını etkilemeyeceğini ifade etti. Bu çarpıcı paylaşım ardından XRP’nin geleceğinin henüz tehlikede olmadığı 2021 sonunda ise XRP fiyatının %30 oranında değer kazanacağını açıkladı. Analist dava sürecine ilişkin haberlerin bir nebze kontrol altına girmesi ile birlikte senenin ikinci yarısında 10 dolarlık rekora doğru XRP fiyat hareketi olabileceğini ifade ediyor.

  Ryn Watkins’ten 2021 XRP Yorumu 

  Messari araştırma analisti Ryan Watkins, XRP’yi ve geleceğini ele alarak, Credible Crypto’nun tahminlerinin tam zıt yönünde bir açıklama yaptı. SEC davasının XRP imajını zedelediğini ve buna bağlı olarak işlem hacmi geniş kripto para borsalarının XRP’yi listelerinden çıkardıklarını, bu durumun ise fiyatta sert düşüşe yol açacağını belirtti.

  2021 yılı ikinci yarısında değer kaybı ile gündeme gelecek kripto para birimleri arasından XRP’yi gösteren analist, fiyatın ise 0,40 dolar düzeyinin altına inebileceğini aktarıyor. Davanın sadece fiyatlar üzerinde etkili olmayacağını, dava sonunca göre XRP’nin artık kripto para birimi yerine menkul kıymet olarak da tanımlanabileceğini belirten analist, XRP için şuan geleceğin parlak olmadığını ve belirsizliğin devam ettiğini vurguladı.

  OKEx CEO’su Jay Hao’nun 2021 İçin XRP’yi Yorumu

  OKEx CEO’su olan ve kripto para birimleri hakkında isabetli tahminleri ile dikkat çeken Jay Hao, XRP’nin güç kaybettiğini ifade etti. Geleceğe yönelik belirsiz duruşunu devam ettiren XRP’nin 2021 Mart ayında eriyen fiyatını etkili şekilde değiştiremediğini açıklıyor.

  Hao, XRP’nin fiyatının önümüzdeki süreçte 0,40 dolar bandı altına inebileceğini düşünen isimler arasında yer alıyor. Yaptığı açıklama kapsamında XRP’nin sert bir satış dönemine giriş yapacağını bu kapsamda SEC davası etkisinin de eklenmesi ile birlikte yüksek değer kaybedeceğini belirtti. 

  John Willock’tan 2021 İçin XRP Yorumlaması

  Tritum CEO’su ve önemli tahminleri ile kripto para dünyasının dikkatini çeken isim olan Willock, XRP’nin SEC davası sonunda menkul kıymet olarak sayılabileceğini buna bağlı olarak geleceğinin tehlikede olduğunu belirtti.

  Willock dava ardından XRP için menkul kıymet tanımlamasının gelmesi ile birlikte şuanda kripto para birimini listelerinden çıkaran ve dava sonunda çıkan karara göre XRP’yi listeye almayı düşünene tüm kripto borsallarının temelli olarak bu birimi listelerinden kaldıracaklarına vurgu yaptı. Bu kapsamda 8 Mart 2021 tarihinde tablolara yansıyan 0,47 dolarlık rakamında davanın XRP için kötü sonuçlanması halinde erimesi bekleniyor.

  Vajolleratzii’den 2021 İçin XRP Yorumu ve Fiyat Tahmini

  Kripto dünyasında paylaşımları yakın takibe alınan Vajolleratzii, XRP’nin şuanda fiyat artışını gündeme getirdiğini ve orta vadede beklenen kadar değer kaybını yaşamayacağını açıkladı. 8 Mart 2021’de 0,47 dolarlık fiyatı ile tablolarda yer alan XRP, son 7 gün içinde ayakta kalma mücadelesi ise %15 değer kazanımı yaşadı.

  Analist bu değer kazanımının onun imajını davaya rağmen desteklediğini ve 2021 ikinci yarısı içinde 27 dolarlık bir fiyatı görebileceğini belirtiyor. Ancak menkul kıymet olarak tanımlanması halinde teknik olarak bu durumun gerçekleşemeyeceğinin de altını çiziyor.

  Güncel Ripple (XRP) Fiyatı Ne Durumda?

  Kripto para borsalarında güncel olarak 1 XRP fiyatı %ripple+try% TL. Döviz cinsinden ise %ripple+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Ripple 24 saatte %ripple+yuzde%.

  XRP Geleceği Neden Parlak Görünmüyor?

  Ripple ve SEC arasında devam eden aynı zamanda duruşmaları başlayan bir dava gündemde. Bu davanın nasıl sonuçlanacağı belirsizken, SEC’in davayı kazanması halinde XRP artık menkul kıymet olarak işlem görecek ve gerekli yasal onayları ise geleneksel borsa alanına girmek zorunda kalacak. İşte bu durum onun kripto para piyasasındaki geleceğine yönelik kaygı oluşturuyor. Piyasa belirsizlikleri sevmez. Bu yüzden Ripple fiyatında da analistler genel anlamda kaygılı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle