Kripto Para

Ünlü yatırımcı sırrını açıkladı: “BTC ve ETH tutuyorum”

  Ünlü yatırım danışmanı Ric Edelman, kripto para yatırımları hakkında bilgi verdi. Kripto para piyasasında en beğendiği projeyi Ethereum olarak belirten ünlü danışman, kendine has yatırım stratejisinin ayrıntılarını açıkladı.

  Başarılı yatırım danışmanı Ric Edelman, benimsediği yatırım stratejisinin ayrıntılarını paylaştı. Ünlü finans yatırımcı kripto para birimleri arasında Ethereum’a (ETH) büyük önem veriyor!

  “BTC ve ETH Tutuyorum”

  Başarılı yatırım danışmanı Ric Edelman, aynı zamanda Dijital Varlıklar Finansal Profesyoneller Konseyinin (DACFP) kurucusu. Real Vision’a verdiği son röportajda kripto para yatırımları hakkında bilgi veren Edelman, basit ama güvenli bir yatırım stratejisi geliştirdiğini gösteri.

  Ethereum’a (ETH) övgüler düzen Edelman, BTC ile birlikte ETH yatırımını önemsediğini ifade etti. Bitcoin’i en büyük olarak değerlendiren Edelman, “İnsanlara genellikle ne yapmalarını önerdiğimi ve portföylerindeki kripto para dağılımının ne şekilde olması gerektiğini söyleyeceğim. Bir numara sadece Bitcoin. En büyüğü o, en eskisi o, piyasa çökerse ayakta kalan son şey o olacak. İkincisi, Bitcoin’den daha fazla ticari uygulamaya sahip olduğuna inandığım ikinci en büyük kripto para olan Ethereum. Şahsen Bitcoin’den daha fazla Ethereum tutuyorum, ancak çok da fazla değil çünkü ikisi de büyük bir şey.” ifadeleri ile yatırım stratejisini özetledi.

  “Sadece Bu İki Para Birimi Yeter”

  Yatırım için Bitcoin ve Ethereum tutmanın yeterli olduğunu düşünen Edelman, “Sadece bu ikisinden, Bitcoin ve Ethereum’dan oluşan bir portföy oluşturabilirsiniz. İkisi birlikte kripto para piyasasının yüzde 70’ini temsil ediyor. Onlar kripto para piyasasının Coca-Cola ve Pepsi’si. Sadece ikisini alın ve günü tamamlayın.” ifadeleri ile basit ama kazançlı bir strateji önerdi. Ünlü isim bu portföyün Coca-Cola ve Pepsi örneğinde olduğu gibi yüksek risk içermediğini belirtti.

  “BITW Hayranıyım”

  Edelman üçüncü olarak yatırımcılara Bitwise Top 10 Crypto Index Trust (BITW) yatırımını öneriyor. BITW hayranı olduğunu söyleyen usta isim,” Üçüncü olarak portföyünüzü daha fazla çeşitlendirmek istiyorsanız Bitwise Top 10 Crypto Index Trust’ı tam size göre. Onun büyük bir hayranıyım, bu şeylerin nasıl çalıştığına dair çok fazla ayrıntı var. Bitwise’da yatırımcıyım ve şirketin büyük bir hayranıyım.” ifadeleri ile alternatif bir yatırım aracı öneriyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle