Ünlü analistten altcoin tavsiyesi: Yüzde 1900 artış mümkün

  Tecrübeli kripto para analisti Kaleo, popüler altcoinler arasında yeni bir yatırım tavsiyesinde bulundu. Usta analistin tavsiye ettiği altcoin fiyatında önümüzdeki birkaç hafta içinde büyük bir ralli başlaması bekleniyor.

  Kripto para piyasası hareketlilik yatırımcılar tarafından yakından takip ediliyor. En büyük kripto para birimi Bitcoin (BTC) toparlanma sinyalleri verirken altcoinlerde yükselişler dikkat çekmeye başladı. Ünlü kripto para analisti Kaleo, altcoin yatırımcılarına önemli bir tavsiyede bulundu.

  Kripto para piyasası yükselişe devam ederken yatırımcılar yeni kazanç fırsatlarını araştırıyor. Kaleo, altcoinler arasında Dogecoin (DOGE) önerisinde bulundu. Piyasanın en büyük meme coini olarak bilinen DOGE yeniden yükseliş sinyalleri yakmaya başladı. Anonim analist, DOGE fiyatında büyük bir ralli başlayacağını öne sürdü.

  DOGE Ralliye Çok Hızlı Başlayacak

  Kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı isimlerden Kaleo, DOGE için alım tavsiyesinde bulundu. Tecrübeli analist DOGE fiyatının gelecek yılın sonuna doğru mega ralli yaşayacağını iddia etti. Uzmana göre DOGE fiyatı mevcut seviyeden yüzde 165 oranında artış yaşama potansiyeline sahip.

  Kaleo, altcoin yatırımcılarına DOGE hakkındaki beklentisini açıklarken önümüzdeki bir veya iki haftalık süreye işaret etti. Ortalama 10 gün içinde DOGE fiyatının yeniden hareketlenmeye başlayacağını öne süren Kaleo şunları söyledi: “DOGE yükselmeye başladığında, genellikle oldukça hızlı hareket eder. Günlük olarak buradan 0,90 – 0,10 dolar aralığında bir yere gidecek ve orada bir süre durduktan sonra yaklaşık 0,15 dolara varan bir yükseliş daha görmek beni şaşırtmaz. Hızlı bir hareket olacaktır.”

  DOGE Yeni Rekora Koşuyor

  DOGE fiyatının muhtemel hedef seviyelerden biraz daha yükselebilme ihtimali olduğunu hatırlatan Kaleo “Ancak 1 dolar ve üzerine çıkmasını ne kadar istesem de dürüst olmak gerekirse bu rallide 0,20 doları çok fazla geçebileceğini düşünmüyorum.” dedi. Anonim kripto para analistinin paylaştığı grafikte DOGE Nisan 2024’te potansiyel bir dip yaptıktan sonra BTC karşısında yüzde 1900 oranında yükseliş yaşayacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle