Kripto Para

Tokocrypto (TKO) Binance’ta rekor seviye ile listelendi

  İşlem hacmi bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz hafta Tokocrypto (TKO) duyurusunu yapmıştı. Binance borsası, yatırımcıların 7 Nisandan itibaren TKO işlemlerini belli paritelerde yapabileceğini açıkladı. Buna göre yatırımcılar artık Binance üzerinde TKO/BTC, TKO/USDT, TKO/BIDR ve TKO/BUSD işlemleri yapabilecek.

  Dünyanın en büyük iki kripto para borsasından biri olarak gösterilen Binance’in listelediği coin’ler, listeleme haberi ile birlikte büyük bir talep ile karşılaşıyor. Geçtiğimiz hafta, benzer şekilde Binance borsası Tokocrypto’yu (TKO) listeleyeceğini duyurmuştu. Borsanın daha önce yapmış olduğu duyurulardan sonra birçok altcoin kısa sürede bir pump ile karşılaşmış ve değerlerinde ciddi artışlar yaşanmıştı.

  Binance, geçtiğimiz hafta duyurusunu yaptığı Tokocrypto listelemesini 7 Nisan 2021 itibariyle gerçekleştirdi. Binance tarafından yapılan duyuruda, TKO işlemlerinin ilk etapta 4 paritede yapılacağı açıklandı. Buna göre yatırımcılar, Binance üzerinde TKO/BTC, TKO/USDT, TKO/BIDR ve TKO/BUSD işlemleri yapabilecek. Listeleme gerçekleştikten sonra, özellikle haberi takip eden 1 hafta boyunca TKO’nun nasıl bir fiyat performansı ortaya koyacağı merak ediliyor.

  Binance Launchpad’inde Rekor Seviye

  Binance borsasının token’i olan Binance Coin (BNB) sahipleri, geçtiğimiz hafta Binance tarafından yapılan duyuru sonrasında stake şansı kazandı. BNB sahipleri, BNB’lerini stake ederek hafta boyunca TKO aldı. Launchpad duyurusu sonrasında 7 Nisan tarihinde 1 TKO fiyatı 0,00024631 BNB (0,10 dolar) olarak belirlendi.

  Binance tarafından yapılan açıklamada, Tokocrypto etkinliğine 201 bin 406 kişinin katıldığı duyuruldu. Hafta boyunca, abonelik havuzuna toplamda 10.502.201,0706 adet BNB aktarıldı. Bu seviye, Binance Launchpad için rekor olarak kaydedildi. Binance borsası tarafından yapılan açıklamaya göre yatırımcılar 7 Nisan TSİ 16.00’dan itibaren Innovaition Zone aracılığı ile alım ve satım işlemlerini gerçekleştirebilecek.

  Tokocrypto ve TKO Nedir?

  Tokocrypto, Endonezya merkezli bir kripto para borsasıdır ve TKO ya da Toko Coin de borsanın kendi token’idir. Ayrıca borsanın BIDR isimli bir de stablecoini bulunur. Öte yandan Tokocrypto borsası, NFT Arcade ismi ile NFT pazarında da faaliyet gösteriyor.

  Analistlere göre TKO fiyatı Binance listelemesi sonrasında 1 hafta içinde 1 dolara kadar yükselebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle