Ünlü analiste göre DOGE’de yarın “Pump” yaşanabilir!

  Popüler kripto para analisti Kaleo Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda Dogecoin için “Pump” beklentisini paylaştı! 20 Nisan tarihindeki bir pump’a atıfta bulunan Kaleo ardından gözler popüler mem parasına çevrildi…

  Popüler mem parası Dogecoin (DOGE) için ünlü trader ve kripto para analisti Kaleo “pump” beklentisini paylaştı! Tarihsel olarak DOGE’nin fiyat artışı gördüğü 20 Nisan tarihine atıfta bulunan Kaleo, Twitter üzerinden yaptığı gönderme ile Dogecoin topluluğunu heyecanlandırdı.

  “Hala Yükseliş Görme Şansımız Olduğunu Düşünüyorum”

  Twitter hesabından DOGE analizini paylaşan Kaleo, “4/20 sadece iki gün kaldı. Hala DOGE için bir meme pump’u görme şansımız olduğunu düşünüyorum.” ifadelerini kullandı. Analist tarihsel bir gelişmeye işaret ettiği tweet’inde analizi ile beklentisini destekleyerek topluluğu heyecanlandırdı.

  Paylaşıma topluluk tarafından yapılan yorumlarda, “Hazırız” mesajı vurgusu öne çıkarken, DOGE denince akla ilk gelen isim olan Elon Musk’un görselleri de paylaşıldı. Analist ise DOGE analizinde 0,16 ve 0,28 dolar bantlarını işaretleyerek rakamsal beklentisini de açık etti.

  DOGE İçin 20 Nisan Özel Bir Tarih!

  Kripto para analisti Kaleo’nun da atıfta bulunduğu 20 Nisan tarihi, geçmişte Dogecoin’in ciddi bir yükseliş yakaladığı tarih olması açısından önemli. Önceki yıllarda 20 Nisan’da gerçekleşen pump sonrası halen bu tarih topluluk tarafından büyük öneme sahip. Pek çok kişi geçmişte yaşanan yükselişin ardında Elon Musk’un olduğunu iddia ederken, Kaleo da benzer bir beklenti için DOGE grafiğinin hazır olduğunu düşünüyor.

  Musk katıldığı bir podcast’te ot içerken görüşmüş ve büyük bir çılgınlığa yol açmıştı. Musk bu podcast’te Dogecoin’den bahsederek o muazzam yükselişi tetiklemişti. Musk’un bu etkisini bilen topluluk ve Kaleo ise ünlü şaka parasında yarın ciddi bir yükseliş bekliyorlar.

  DOGE’de Sakin Seyir Sürüyor

  Öte yandan yarın uçuşa geçebileceği düşünülen Dogecoin ise bugün sakin bir seyir izliyor. Popüler para birimi %dogecoin+usd% dolardan el değiştirirken, son 7 günlük kazancını yüzde 13 üzerine taşımayı başardı. Henüz topluluğun beklediği rallinin işaretleri görülmese de 20 Nisan 2023 tarihi tüm topluluk tarafından heyecanla bekleniyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle