Kripto Para

Dallas Mavericks ile Voyager’den dev ortaklık adımı!

  Milyarder iş insanı ve kripto para destekçisi Mark Cuban’ın sahibi olduğu, NBA takımlarından Dallas Mavericks ile kripto para ticaret komisyoncu şirketi Voyager Digital, sponsorluk anlaşması kurdu. Taraflar, ortaklık ile birlikte kitleleri kriptolar konusunda bilinçlendirmek için çalışacak.

  Kripto para piyasaları 2021 yılında ve özellikle yılın ilk 4 ayında çok ciddi büyümeler elde etti. Bu süreçte, kripto para sektöründeki büyümeye birçok ünlü isim, büyük şirket ve kuruluşlar katkı sağladı. Özellikle Dogecoin (DOGE) desteği ile ön plana çıkan Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk ile NBA takımlarından Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban ikilisi ise bu alanda ön planda kalarak daha fazla dikkat çekmeyi başardı. Dogecoin desteği ile adını sıkça duyuran Mark Cuban’ın takımı Dallas Mavericks, bu kez de Voyager Digital ile sponsorluk anlaşması kurdu.

  Dallas Mavericks ile Voyager Digital 5 Yıllık Ortaklık Anlaşması İmzaladı

  NBA takımlarından Dallas Mavericks ile kripto para ticaret komisyoncu şirketi Voyager Digital, ortaklık kurdu. Tarafların ortaklık anlaşmasının bir parçası olarak her iki taraf da kitlelerin kripto paralar konusunda daha fazla bilinçlendirilmesi için çalışacak. Voyager Digital ile Dallas Mavericks, 5 yıllık ortaklık anlaması imzaladı. Dallas Mavericks’in sahibi Mark Cuban ortalık ile ilgili yaptığı açıklamasında “Mavs, Voyager’ı Dallas Mavericks ailesine davet etmekten gurur duyuyor” dedi.

  Mark Cuban’ın Açıklamaları

  Kurulan ortalık anlaşmasına ilişkin bir açıklama yapan Mark Cuban, söz konusu açıklamasının devamında şu ifadelere yer verdi:

  “Kripto varlıklar ve uygulamaları, finans alanını temelden değiştiriyor. Voyager ile ortaklığımızın, Mavs ve NBA hayranlarının Voyager hakkında daha fazla bilgi edinmelerine ve geleneksel finansal uygulamaların yanı sıra Voyagers platformundan nasıl daha fazla kazanabileceklerini öğrenmelerine imkan sağlayacağına inanıyoruz.”

  Ortaklık, Mavs Gamşng Hub’ın İsim Haklarını da İçeriyor

  Kurulan ortaklık, ayrıca Mavs NBA 2K League takımının, resmi oyun ve etkinlik alanı olan Mavs Gaming Hub’ın isim haklarını da kapsıyor. Ancak basın açıklamasında, bu konuya ilişkin detaylı bilgilerin ilerleyen dönemlerde açıklanacağı ifade edildi.

  Voyager CEO’sunun Açıklamaları

  Konuya ilişkin bir açıklama da ayrıca Voyager CEO’su Steve Erhlich’ten geldi. Erhlich, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  “Bu ortaklık, bize dünyanın her yerinden insanları günlük hayatlarında kripto para kullanmanın yolları konusunda eğitme fırsatı veriyor. İnsanların gerçek finansal özgürlüğü elde etmek için servetlerini büyütmenin alternatif yollarına öğrenmelerine ve kripto para yoluyla nesiller arası servet inşa etmelerine yardımcı olmak istiyoruz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle