Kripto Para

Pangolin merkeziyetsiz borsa kullananlara airdrop müjdesi

  Avalanche üzerinde çalışan merkezsiz borsa Pangolin, kripto para yatırımcıları arasındaki popülerliğini arttırıyor. DeFi projesi olarak hizmete açılan Pangolin kullanıcılarına airdrop müjdesi verildi…

  Pangolin merkeziyetsiz borsası, AMM (Automated Market Maker) modeli ile çalışan bir DeFi ürünü olarak kripto para sektöründe öne çıkıyor. PNG isimli kendi tokeni ile öne çıkan Pangolin, Ethereum ve Avalanche üzerinde oluşturulan tüm tokenler için alım satım işlemlerini sunuyor. 

  Kripto para sektöründe adından sık sık söz ettirmeye başlayan proje, kullanıcılarına hızlı ve ucuz transfer işlemlerinde avantaj sağlıyor. Bunun yanı sıra Pangolin, topluluk tarafından yönlendirilen gelişmeler ve adil token dağıtımı ile de kripto para yatırımcılarının dikkatini çekmeyi başarıyor. Pangolin merkezsiz borsasını pek çok kripto para yatırımcısı ve kullanıcısı heyecanla bekliyor.

  PNG Token Airdrop Etkinliği

  Pangolin topluluğu tarafından yüzde 100 oranında benimsenecek olan PNG Token ile ilgili airdrop müjdesi verildi. Yapılan son açıklamada PNG tokenın takım, danışmanlar ve yatırımcılar için bir ayrım gözetmeksizin herkese dağıtılacağı açıklandı. Şirketin yaptığı açıklamaya göre toplamda 538 Milyon PNG tokenin bulunacağı ekosistemde, yüzde 95’lik kısım likidite madenciliğine ayrılacak.

  Airdrop etkinliğinde ayrıca kalan yüzde 5’lik kısım da doğrudan topluluğa airdrop yöntemi ile dağıtılacak. PNG token dağılımında algoritmik olarak önceden belirlenmiş şekilde işlem yapılacak. PNG için, ilk dört yıl içinde 256 Milyon adetlik dağıtım gerçekleştirilecek. İlk 4 yıl için günlük olarak yaklaşık 175 bin PNG’nin dolaşıma girmesi bekleniyor.

  PNG Havuzları Açıklandı

  Pangolin merkezsiz borsa tarafından yapılan açıklamada, likidite madenciliği hem AVAX hem de PNG havuzlarında gerçekleştirilecek.

  Uniswap tokeni UNI ve Sushiswap tokeni SUSHI bulunduran kullanıcılar airdrop etkinliğinden yararlanabilecek. Buna göre PNG token dağıtımı sadece Ethereum cüzdanlarında UNI veya SUSHI token bulunduran kullanıcılar tarafından talep edilebilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle