Kripto Para

Kripto fonu Grayscale ve TIME dergisi ortaklık kuruyor

  Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) ana akım olma yolunda hızla ilerliyor. Grayscale ile TIME dergisi arasında imzalanan ortaklık anlaşması, kripto para yatırımcılarına olumlu sonuçlar doğurdu…

  Kripto para yatırımcılarının yakından tanıdığı Grayscale fonu, Bitcoin ve diğer kripto para birimlerine yönelik gelişim adımları atmaya devam ediyor. Kurumsal firmalara BTC başta olmak üzere önde gelen kripto para projelerinden satın alıp yatırım yapma imkanı sunan fondan yeni haberler geldi.

  Kurumsal yatırımcıların tercihi olan Grayscale fonu ile dünyaca ünlü TIME dergisi arasında ortaklık anlaşması imzalandığı duyuruldu. Grayscale’nin CEO’su Michael Sonnenshein’in kısa süre önce yaptığı duyuruda TIME dergisi ile ortaklık açıklamasına yer verildi. İki gözde marka arasında yapılan bu ortaklık ile kripto para merkezli bir video serisi yayınlanması hedeflendi.

  Bitcoin Ana Akımda Yer Alacak

  Söz konusu ortaklığın detaylarını açıklayan Grayscale’nin CEO’su Michael Sonnenshein, kripto para merkezli video serisinin yayınlanacağını belirtti. Bunun dışında anlaşma koşullarına göre TIME dergisi, bilançosunda Bitcoin (BTC) tutacak ve BTC ile ödeme almayı kabul etmeye başlayacak. Kripto para basınında geniş yankı bulan bu anlaşma yatırımcıları da heyecanlandırmaya yetti.

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı ünlü CEO, TIME dergisi ile yapılan ortaklığın medya sektöründe bir ilk olduğunu vurguladı. Kripto para uzmanları, bu hamlenin kripto para sektörü açısından çok önemli olduğunu söyledi. Uzmanlara göre bu tür hamleler Bitcoin’in ana akımda yer alması ve benimsenmesi açısından büyük faydalar sağlıyor.

  Bitcoin Yatırımları Artabilir

  Dev medya kuruluşlarının da kripto para sektörüne girmeye başlaması, sektör temsilcileri tarafından da olumlu karşılandı. Kripto para yatırımcıları, büyük bir katalizör etkisi yapacağı düşünülen TIME dergisinin bu hamlesini büyük bir heyecanla karşıladı. Böylelikle Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) başta olmak üzere kripto paralara olan ilginin artmaya devam etmesi bekleniyor. Daha fazla kripto para kullanıcısının ana akımda kripto paraları konuşması büyük bir potansiyeli gerçekleştirebilir.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle