Kripto Para

Ödeme devleri Binance ortaklığında geri adım atmadı

  Finans dünyasının önde gelen kredi kartı ve ödeme hizmeti sağlayıcıları Visa ile Mastercard, kripto para sektörüne yönelik hamleler yapmayı sürdürüyor. Popüler kredi kartlı ödeme hizmeti sağlayıcıları Binance borsası ile ortaklıkta fire vermedi…

  Son dönemde kripto para sektörünün en büyük borsası olarak hizmet veren Binance borsasına yönelik kritik açıklamalar yapılıyor. Finans kurumu düzenleyicilerinden gelen bu endişelere rağmen Binance, yoluna emin adımlarla devam ediyor. Kartlı ödeme hizmeti sağlayıcıları da yoğun eleştirilere rağmen en büyük kripto para borsası ile ortaklık anlaşmalarını bozmadı. 

  İşlem hacmine göre kripto para piyasasının en büyük borsası olan Binance, milyonlarca kullanıcıya sahip. Hem Visa hem de Mastercard tarafından basına verilen demeçlerde Binance ile ilgili son dönemde patlak veren düzenleyici endişelerinin kabul edildiği ifade edildi. Fakat bu durumu izleme sürecinde olduklarını açıklayan iki dev kuruluş, Binance ortaklığı konusunda henüz aksi yönde hareket etmedi. 

  Visa ve Mastercard Ortaklığa Devam 

  Dev kripto para borsası Binance ile hala diyalog halinde olan Visa şirketinden yapılan açıklamalar, Binance kullanıcılarını da memnun etti. Öte yandan Mastercard ise borsanın düzenleyici eleştirilerine karşı nasıl yanıt vereceği konusunda beklediklerini açıklayarak ortaklık konusunda açık kapı bıraktı.

  Finans dünyasının en büyük ödeme firmaları olan bu şirketler, kullanıcıların kredi kartlarını kullanarak Binance hesaplarına fon sağlamalarına izin veriyor. Özellikle kripto para dünyasının en büyük borsası olması sebebiyle Binance borsasına olan ilgi her geçen gün artıyor.

  Binance Ortaklıklarla Gündeme Geliyor 

  Binance, birkaç banka ve diğer küçük ödeme şirketleriyle de çeşitli anlaşmalar yapmasıyla son dönemde tüm dikkatleri üzerine çekti. Dev finans kuruluşları arasında Binance ortaklığını benimseyen bankalardan Barclays ve Santander de yer aldı

  Bunun yanı sıra Binance ile ortaklık yapan ödeme firmalarının büyüklüğü göz önüne alındığında çok zengin bir müşteri havuzuna sahip olduğu görülebiliyor. Dev borsa, kullanıcılarına Visa markalı bir banka kartı da sunmaya aşladı. Bu sayede kullanıcılar, dijital varlıkları kart aracılığıyla tipik para birimlerine çevirebiliyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle