Analistler kısa vadeli yatırımcıya bu altcoini öneriyor

  Kripto para piyasasındaki son durumu yakından takip eden analistler, kısa vadede Ethereum yerine farklı bir altcoini ön plana çıkarmaya başladı. ETH yatırımı yapmak isteyen altcoin yatırımcılarına tavsiyelerde bulunan analistlerin önerisi farklı bir coin oldu…

  Kripto para piyasasındaki son zamanlarda ciddi oranda atılımlar gerçekleştiren projeler ön plana çıkmaya başladı. Popüler kripto para analistlerinin de dikkatinden kaçmayan bu projelerin başında Cardano (ADA) geliyor. Deneyimli analistlere göre Cardano hem geliştirmeleri hem de fiyat performansı ile bir süre daha adından söz ettirme potansiyelini taşıyor.

  Cardano fiyatındaki yükselişin arkasından kripto para biriminin piyasa değeri de yüksek seviyelere ulaştı. Mevcut kripto para piyasasında en büyük 3. kripto para konumuna ulaşan Cardano fiyatındaki yükselişin bir süre daha devam etmesi bekleniyor. 70,3 milyar dolarlık piyasa değeri ile ADA en büyük rakibi Ethereum’un hemen altında yer alırken altcoin yatırımcılarının da kafasını karıştırmaya başladı. 

  ADA ve ETH Rekabeti Hız Kazandı

  Bununla birlikte Cardano’nun 387,3 milyar dolar piyasa değerine sahip olan Ethereum’u geçmesi kısa vadede mümkün görünmüyor. Ancak buna rağmen yükseliş ivmesi ve kazanç bakımından ADA coinin avantajları da büyük ilgi çekiyor. Deneyimli kripto para analistleri, ADA’nın bir süre ETH’dan daha iyi performans sergileyeceğini düşünüyor.

  Popüler analist ve yatırımcı “Crypto Capo” kısa süre önce yaptığı açıklamalarda, bir müddet kısa vadede Ethereum yerine Cardano’yu tercih ettiğini söyledi. Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analist, kendi portföyündeki bu kritik değişikliği de takipçileriyle paylaşmış oldu. 

  Cardano Daha İyi Performans Gösterebilir

  Ünlü kripto para analisti Crypto Capo, teknik analiz paylaşımıyla neden böyle bir karar alıp Cardano yatırımlarına ağırlık verdiğini açıkladı. Crypto Capo’ya göre ADA’nın 54 satoshi’lik direnci aşması büyük bir yükseliş göstergesi olarak dikkat çekiyor. Buna ek olarak analist paylaştığı bir ETH-ADA grafiği ile de yükseliş beklentilerini altcoin yatırımcısı olan takipçileriyle paylaştı. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle