Kripto Para

Milyarder yatırımcı NFT pazarının geleceğini yorumladı

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği isimlerden ünlü yatırımcı Mike Novogratz yine çok konuşulacak açıklamalar yaptı. Bitcoin savunucusu, NFT’lerin gelecekte her sektöre nüfuz edeceğini düşünüyor…

  Bitcoin destekçisi olarak bilinen Mike Novogratz, Next with Novo programına konuk oldu. Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isim, bu programda NFT pazarının geleceği hakkında bazı yorumlar yaptı. Ünlü milyarder, her pazarın topluluk oluşturmak ve kendi topluluğunu büyütmek için NFT teknolojisini kullanmaya başlayacağını kaydetti.

  Bitcoin’in ilk kurumsal yatırımcısı olan ve aynı zamanda Ethereum’daki en eski Wall Street yatırımcısı olarak bilinen Mike Novogratz’ın bu açıklamaları ilgi topladı. Ünlü milyarder, kendi topluluğunu büyütüp kar elde etmek isteyen sektörlerde takas edilemez tokenlerin (NFT) gelişmesini bekliyor

  “Gelecekte Her Sektör NFT Teknolojisini Kullanacak”

  Kripto para yatırımları ile bilinen Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda bu görüşlerini pekiştirdi. BTC destekçisi NFT pazarının geleceği hakkında şu ifadeleri kullandı: “Benim tahminim, NFT’ler geleceğin yolu, Her sektörün bu teknolojiyi kullanması, kâr elde etmesi ve büyümesi çok yakında gerçekleşecek.”

  NFT sektörüne örnekler veren milyarder yatırımcı, çok yakında NFT olacak sağlık kayıtlarına dikkat çekti. Ünlü kripto para yatırımcısı, moda markalarının, müzik dünyasının ve yaratıcı sektörlerin çok yakında NFT pazarından yararlanacağını iddia etti.

  “Sağlık Kayıtları NFT’ye Dönüştürülecek”

  Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, NFT pazarının hızla büyümeye devam edeceğini aktarırken, sektördeki yatırımcıları heyecanlandıran şu ifadeleri kullandı: “Sağlık kayıtlarınız NFT’ler olacak. her marka, her moda markası, bir IP’ye sahip olan herkes, müzik endüstrisi, yaratıcı endüstri NFT pazarına girecek. Şahıslar ve şirketler, topluluk oluşturmak, topluluğu büyütmek ve kâr etmek için bu teknolojiyi kullanmanın yollarını arayacak.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle