Kriptopara

Manchester City Token PUMP Sürer mi? CITY Alınır mı?

  Yatırımcılarının yakın takibindeki Manchester City Token hakkında pek çok soru gündeme yansıyor. Bu yazımızda yatırımcılarında yanıt aradıkları CITY Token Pump’ı sürer mi, alınır mı, fiyat tahminleri neler sorularına yanıt bulmaya çalışacağız. 

  Manchester City Token PUMP Sürer mi?

  Analistler Manchester City Token geleceği için Pump’ın devam edebileceğinden pek umutlu değiller. Yaptıkları yorumlarda 2021 Ağustos ayı sonunda değer kaybının yaşanabileceğine yönelik ifadelere yer verdiler. 2021 sonu için yükseliş beklentisi içinde olan analistler bu yükselişin ise kayıpları geri kazanmaya yarayabileceğini açıkladılar.

  Çarpıcı bir pump beklentisi şuan için CITY Token adı ile aynı çerçevede yer almıyor. 2022 yılı ardından yatırımcı dikkatini çekebilecek pump olasılıklarının gündeme gelebileceği açıklanıyor. Uzman ve anonim analistlerin yüksek hacimli fiyat tahminleri de 2022 sonundan itibaren gündemde yer alabilir. 

  Kripto para borsalarında güncel 1 CITY fiyatı %city-coin+try% TL. Döviz cinsinden ise %city-coin+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, CITY 24 saatte %city-coin+yuzde%.

  CITY Coin Alınır mı?

  Analistlere göre CITY Token, 2021 senesinde yatırıma değer kripto paralar arasında yer alıyor. 2021 sonunda ve özellikle 2022 ikinci yarısında değerlenmesi umuluyor. Analistler bu yüzden 2021 ikinci yarısı içinde dalgalanmalara bağlı oluşan avantajlı ve düşüş fiyat değerlerinin orta vadeli yatırım hedefi için yakından takip edilebileceğini savundular. 

  Mancheste City Token Grafik Analizi

  Manchester City Token grafik yorumunu yapan anonim analistler ani bir düşüş trendinin hakim olduğundan söz ettiler. Analistler güncel grafikte 25 dolarlık direnç noktasının kırılamamasına bağlı olarak değer kaybının ortaya çıktığını ifade ettiler. CITY Token yorumlarında,  20 dolarlık fiyattan alt alanda destek alabildiğini açıklayan analistler, bunun düşüşü durdurmak için şimdilik yetemeyebileceğini açıkladılar. 

  Onlara göre düşüş trendi kısa vadede devam edebilir. İlerleyen sürede düşüş trendinin devam etme olasılığı bulunduğunu belirten analistler 22.45 dolar seviyesi kadar gerileme beklentisi içindeler. Bunun ardından yeri direnç noktasının kırılımına yönelik hareket gelirse yeni bir artışa yönelik konuşabileceğini savundular. 

  Manchester City Token Fiyat Tahminleri

  Manchester City Token fiyat tahminlerine baktığımızda grafik analiz ardından kısa vadede düşüşten söz ediliyor olsa da 2021 sonu için daha olumlu yaklaşımların olduğu görülüyor. 2021 sonu ver ardından değer kazanımı beklentisi için olan analistler mevcut. Yazımızın bu bölümünde analistlerin CITY Coin fiyat yorumlarını bir araya topladık. İşte Manchester CITY Coin fiyat tahminleri:

  CoinArbıtrage CITY Token Fiyat Tahmini

  CoinArbıtrage tarafından gerçekleştirilen CITY Token fiyat tahminleri hakkında bilgiler şu yöndedir;

  • Analistlere göre, CITY Token 2021 sonunda 26.0767 dolar düzeyinden işlemde olabilir.
  • Analistler, 2022 sonuna geldiğimizde CITY Token fiyatının 52.74 dolar düzeyinde yer alabileceğini tahmin ediyorlar.

  DenyWeyCrypto CITY Token Fiyat Tahminleri

  DentWeyCrypto takma adlı anonim analistin Manchester CITY Token hakkında gündeme taşıdığı fiyat tahminleri şunlardır:

  • Anonim analiste göre CITY Token 2021 bitiminde 26.01 dolardan işleme girebilir.
  • Anonim analist 2022 senesinin ikinci yazısında için Manchester Cıty Token fiyatının 53.10 dolarlık seviyeye çıkış yapabileceğini tahmin ediyor.

  IwanCrypto Manchester City Token Tahmini

  IwanCrypto takma adlı anonim analistin yaptığı Manchester Cıty Token fiyat tahminleri şu şekildedir:

  • Anonim analist, 2021 yılının sonunda geldiğimizde Manchester Cıty Token fiyatının 25.99 dolar düzeyinde olabileceğini belirtti.
  • Anonim analistin 2022 yıl sonu için gerçekleştirdiği fiyat tahmini ise 55 dolar düzeyi oldu.
  Sonuç 

  Manchester City Token kısa vadede fiyatı 22.45 dolar seviyesine gerileyebileceği tahmin edilen ancak, 2021 sonunda 26 dolar üzeri fiyata geri dönüş yapabileceği savunulan kripto para olarak karşımıza çıkıyor. Analistler, City Token Yorumlarında 2022’de artışa da gidebileceğine yönelik tahminler sunuyorlar.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle