Kripto kralından yüzde 400’lük liste: Hazırlanın, uçuyor!

  Popüler kripto para analisti Michael van de Poppe yüzde 400 potansiyel beklediği yeni bir liste paylaştı! Listede bilinen en popüler altcoin’ler yer alırken van de Poppe’nin Bitcoin için söyleyecekleri de vardı...

  Kripto para piyasaları Bitcoin (BTC) önderliğinde yükseliyor! Yaşanan yükselişle birlikte BTC denince akla ilk gelen isim olan kripto para analisti Michael van de Poppe, büyük potansiyel gördüğü bir altcoin listesi ile takipçilerinin karşısına çıkan ünlü analist, BTC hakkında da iki kelam etmekten geri durmadı.

  Radarına Yüzde 400 Potansiyelli 5 Altcoin Takıldı!

  Twitter üzerinden büyük bir takipçi kitlesine seslenen kripto para analisti ve trader Michael van de Poppe, listesine yüzde 300 ila yüzde 400 aralığında kazanç potansiyeli bulunan 5 altcoin ekledi. Analistin listesinde Avalanche (AVAX), Litecoin (LTC), Chainlink (LINK), Ethereum (ETH) ve Cosmos (ATOM) yer alıyor.

  AVAX için 55 dolar ile 65 dolar arasında bir hedef fiyat veren van de Poppe, en büyük altcoin’in fiyatını 2 bin 700 dolar ile 3 bin dolar arasına çıkarmasını bekliyor. Diğer üç altcoin için analistin verdiği fiyat hedefleri ise LINK için 18 – 22 dolar, LTC için 220 – 260 dolar ve son olarak ATOM için 25 – 35 dolar olarak yaptığı paylaşımda yer aldı.

  Analist Bitcoin’de 42 Bin Doları Hedefliyor

  Michael van de Poppe’nin listesi elbette Bitcoin’siz düşünülemezdi! Takip listesine Bitcoin’i de bekleyen van de Poppe, lider kripto para birimi 38 bin dolar ile 42 bin dolar hedef aralığında izleyeceğini söyledi. Analist elbette bu hedef fiyatının katalizörü olarak Amerika Birleşik Devletleri’nden (ABD) gelecek spot Bitcoin borsa yatırım fonu (ETF) onayını gösteriyor.

  ETF onayının ne anlama geldiğinin anlaşılması için bilinen bir yatırım aracından örnek veren analist, “2003 yılında spot altın ETF’si piyasaya sürüldü. Ondan sonra altın değerini beşe katladı. Dolayısıyla, herhangi bir spot Bitcoin ETF’si onaylanacak olursa büyük bir yükseliş olacak ve bu yükselişle zirve muhtemelen 2025’te gelecek.” ifadeleri ile bekleyen süreci özetledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle