Kripto Para

Kripto kışında sıcak gelişme! Ünlü futbolcu metaversede evlendi!

  Kripto kışı tüm etkisini sektörün her projesinde hissettirirken Beşiktaş Futbol Kulübünün eski futbolcusu Kevin Prince Boateng metaversede evlendi! Evliliğin metaverse üzerinde gerçekleşmesi ise kripto gündeminde yer aldı. Ünlü futbolcu, evlilik için Over (OVR) platformunu seçti.

  Kripto kışı tüm endüstri üzerinde baskısını hissederken lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) fiyatı 21 bin doların altını görerek şok etkisi yarattı! Kripto endüstrisinde fark etmeksizin tüm projeler düşüşe direnemezken eski Beşiktaşlı futbolcu, evlilik için metaverse’i tercih ederek hem mutluluğa hem de önemli bir ilke imza attı!

  Ünlü İsim Mutluluğa Metaverse’de Evet Dedi!

  Okurlarımızın Beşiktaş’tan tanıdıkları başarılı futbolcu Gana asıllı Alman Kevin-Prince Boateng, metaverse’de hem kendisi hem de insanlık için önemli bir adım attı! Ünlü futbolcu iki yıldır birlikte olduğu Valentina Fradegrada ile metaverse’de dünya evine girdi. Üçüncü evliliği için metaverse üzerinde bir nikah töreni seçen Boateng, attıkları adımla birlikte sadece magazin dünyasının değil kripto endüstrisinin de gündeminde yerini aldı.

  Evlilik İçin Over Platformu Seçildi!

  Boateng üçüncü evliliği için metaverse’i seçerken, ünlü çiftin bu evlilik için tercih ettikleri teknoloji ise Over (OVR) oldu. Enzo Miccio’nun katkıları ile düzenlenen metaverse düğünü ise sadece çiftin sevenleri tarafından değil kripto endüstrisi tarafından da heyecanla takip edildi.

  Metaverse evreni gelişiyor ve ilk kez bir evlilik metaverse üzerinde gerçekleşiyor. Gerek metaverse’in misyonu gerek benimsenmesi adına önemli bir adım olan bu anın Over aracılığı ile gerçekleşmesi ise proje için önemli bir artı olarak tarihe geçiyor.

  OVR Nedir?

  Ethereum blockchain’ine dayanan OVR, sanal gerçeklik (VR) ve artırılmış gerçeklik (AR) teknolojileri ile deneyimlenebilen, coğrafi yerleştirilmiş bir metaverse projesidir. Barındırma ve görselleştirmeye izin verilen OVR projesi, ERC-721 standardı aracılığı ile coğrafi konumlara bağlanmaktadır.

  Projenin yerel token’i OVR Coin, ERC-20 standartlarına geliştirilmiştir. NFT temelli metaverse evreninde kullanılan bu para birimi MEXC, KuCoin ve Bitget gibi önemli borsalarda listelenerek popülerlik kazanmıştır. Kripto kışı ortasında düğün organizasyonu için tercih edilen OVR projesine ilgi büyüse de organizasyonun metaverse ve OVR’yi nasıl şekillendireceği ilerleyen günlerde bizler ve sizler tarafından yakından izlenecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle