Kripto Para

Floki Inu, dev futbol kulübüyle anlaştı!

  Dogecoin’in (DOGE) en büyük rakibi olan ve son dönemlerde popülaritesini arttıran Shiba Inu’ya (SHIB) rakip olarak gösterilen Floki Inu (FLOKI), Serie A takımlarından SSC Napoli ile ortaklık kurdu. Floki, SSC Napoli’nin forma arkası reklam sponsoru olacak.

  2021 yılında MEM tabanlı ve köpek temalı kripto para birimleri çok ciddi yükselişler elde ederek piyasalarda büyük popülariteler kazandı. Bu alanda liderliği Dogecoin (DOGE) aldı ve DOGE, Tesla ve SpaceX CEO’su Elon Musk’ın da destekleri ile yatırımcıların favori kripto para birimlerinden biri oldu. Daha sonra Dogecoin’den esinlenerek birçok MEM tabanlı ve köpek temalı kripto para birimi daha piyasaya sürüldü. Bunlar arasında Dogecoin’in en büyük rakibi ve “Dogecoin Katili” olarak gösterilen Shiba Inu’ya (SHIB) rakip olan Floki Inu (FLOKI), yeni bir ortaklık duyurdu.

  Floki ve SSC Napoli Ortaklık Kurdu

  Floki Inu ile İtalya’nın Serie A takımlarından SSC Napoli ortaklık kurdu. Anlaşma kapsamında artık SSC Napoli formalarının arkasında Floki Inu’nın logosu ve web adresi yer alacak. Ayrıca SSC Napoli’nin sahasında artık LED ekranlarda da Floki Inu reklamları yapılacak. SSC Napoli aslında kripto para dünyasına daha önce adım atmış ve geçtiğimiz ay Chiliz ile bir ortaklık kurmuştu. Öte yandan Floki Inu ise kısa bir süre önce Hindistan kulüplerinden Kerela Blasters FC ile bir anlaşma yaptığını duyurmuştu.

  Floki’den Gelen Açıklamalar

  Yapılan anlaşmanın ardından Floki’nin pazarlama departmanından bu ortaklığa ilişkin şu açıklama yapıldı:

  “Floki’yi ‘insanların kripto para birimi’ olarak tanımlamayı seviyoruz. Dünyanın en bilinen ve en çok kullanılan kripto para birimi olma planlarımızda, kulübün harika bir geçmişe ve harika bir taraftar kitlesine sahip, küresel bir marka olduğu göz önüne alındığında, SSC Napoli önemli bir varlığı temsil edecek. Onlarla çalışmaya başlamak ve SSC Napoli’yi sahada desteklemek için sabırsızlanıyoruz.”

  SSC Napoli’den Gelen Açıklamalar

  Kurulan ortaklık sonrası bir açıklama da SSC Napoli kanadından geldi. SSC Napoli’den Serena Salvione konuya ilişkin açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

  SSC Napoli ve Floki, güçlü değerleri ve benzer büyüme hedeflerini paylaştıklarını keşfetti. Son yaptığımız anlaşmanın her zaman yenilikçi ortaklıklara girme ve yeni trendlerin, yeni ürünlerin sınırında olma hedeflerimizi güçlendirdiğine inanıyoruz.”

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle