Kripto Para

Fenerbahçe Token, Avalanche işbirliğini resmen duyurdu!

  Tüm dünyada 2021 yılında yaygınlaşan taraftar token’ları, Türkiye’de de ilgi görmeye devam ediyor. Fenerbahçe’nin resmi taraftar token’ı, karşılaştığı yoğun ilgi ile birlikte yeni işbirliklerine hazırlanıyor. Yeni projeler adına Fenerbahçe Token, Avalanche ile işbirliği kurdu.

  Tüm dünyada yoğun ilgi gören ve Türkiye’de geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan taraftar token’ları, varlıklarını yeni sahalarda genişletmeye devam ediyor. Bunun örneklerinden biri olan Fenerbahçe Kulübü’nün resmi taraftar token’ı Fenerbahçe Token, yeni işbirlikleri ve projelerle çalışma kapsamında, Avalanche ile ortaklık kurdu. Yakında yeni gelişmelerin de açıklanacağını duyuran Fenerbahçe Kulübü, 1 Mart itibariyle Fenerbahçe Token’ın, Avalanche ağına taşındığını açıkladı.

  Sembolik Olarak 100 Bin Fenerbahçe Token Taşındı

  Taraflar arasında sağlanan anlaşma gereğince, inşa edilen Blockchain köprüsü aracılığıyla Avalanche ağına da transfer edilen Fenerbahçe Token’lar, Ethereum (ETH) ağında yok ediliyor ve köprünün diğer tarafında, denk bir varlık olarak kullanıcıya veriliyor. Yapılan anlaşmaya ilişkin Fenerbahçe Kulübü’nden yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:

  “Avalanche ağında üretilecek yeni projeler ve işbirliğinin ilk resmi adımı olan blok zinciri köprüsünden sembolik olarak geçirilen 100 bin adet Fenerbahçe Token şu anda ağda bulunuyor!

  Avalanche Summit’te Fenerbahçe Token Ekibi de Yer Aldı

  Avalanche ağına katkıda bulunan, teknolojinin gelişimine katkı sunan teknoloji ve yazılım şirketlerinin katılım sağladığı, finans kuruluşlarının yer aldığı, farklı alanlarda panellerin de yapıldığı Avalanche Summit, 22 Mart tarihinde Barcelona’da gerçekleştirildi. Söz konusu panel Avalabs CEO’su ve kurucusu Prof. Dr. Emin Gün Sire’in yaptığı açılış konuşmasıyla birlikte başladı. Birçok sektör temsilcisinin ve önemli ismin yer aldığı panelde Fenerbahçe Token geliştirici ekibi de yer aldı.

  Token’lar Ethereum Ağında İmha Edildi

  Fenerbahçe Token yetkilileri ve Avalenche yetkilileri, Avalanche ağına taşınan Fenerbahçe Token’lar için geliştirici adımlar attı. Atılan bu adımlardan ilkinde, Blockchain köprüsünden sembolik olarak 100 bin adet Fenerbahçe Token taşındı ve bu token’lar şu anda da ağda bulunuyor. Köprüden taşınan bu token’lar, Ethereum ağında yakılarak imha edildi. Söz konusu adım, Fenerbahçe Token ile Avalanche işbirliğinin ilk resmi adımı oldu. Gelen açıklamalara göre taraflar arasındaki bu anlaşma ile önümüzdeki günlerde yeni geliştirici adımlar da atılacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle