DOGE fiyatındaki yeni hedef seviyeleri

  Kripto para topluluğunun yakından takip ettiği analistlerden Kas1a, Dogecoin fiyatı hakkında görülebilecek yeni seviyeleri duyurdu. Anonim kripto para uzmanı, DOGE yükselişi ile ilgili önemli detaylara dikkat çekti…

  Kripto para piyasasındaki çılgın yükseliş trendi devam ediyor. Özellikle popüler altcoinlerden biri olarak tüm dikkatleri üzerine çeken Dogecoin (DOGE), artık Twitter sosyal medya platformundan bile daha değerli hale geldi. Boğa rallisine devam eden kripto paralar hakkında analistlerin paylaşımları da dikkat çekti.

  Son dönemde, sadece iki haftalık bir süre içinde piyasa değerini neredeyse 2 katına çıkartan DOGE, altcoin yatırımcılarının bir numaralı adresi haline geldi. Tesla CEO’su Elon Musk, Dogecoin kripto para biriminin piyasasına katılımı arttıran en önemli katalizörlerden biri olarak öne çıkıyor. Ayrıca ünlü milyarderin 8 Mayıs Saturday Night Live etkinliğinde Dogecoin’den bahsedeceği tahmin ediliyor. 

  “DOGE Rallisini Durdurmak İmkansız”

  Kripto para piyasasında “şaka coin” olarak ortaya çıkan DOGE, son dönemdeki hızlı yükselişi ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Kripto para uzmanlarından bazıları DOGE’nin temelden yoksun olduğunu vurgularken bazıları da yeni zirvelere işaret etti. Kripto para dünyasının anonim analistleri arasında yer alan Kas1a da altcoinin fiyatında yeni rallilerin başlayacağını düşünüyor.

  Kripto para piyasasındaki son satışlardan sonra güçlü bir toparlanma belirtisi gösteren DOGE, fiyatta keskin bir yükseliş grafiği çizdi. Popüler analist, Dogecoin’in kripto para piyasasındaki son grafiklerini inceledikten sonra “Dogecoin rallisi durdurulamaz” yorumunu yapması ilgi gördü. Altcoin yatırımcılarının yakından takip ettiği analist, bu rallide ulaşılabilecek seviyeleri de sıraladı.

  DOGE Çılgınlığına Akıl Ermiyor!

  Analist yeni bir DOGE rallisinin gelmesini beklerken Dogecoin’in kurucu ortağı Billy Markus, 1 dolarlık DOGE fiyatının mümkün olan bir şey olmadığını söyledi. Tüm kripto para analistlerinin yükseliş beklentilerine zıt olacak şekilde yapılan bu açıklamalar kripto para yatırımcılarının da kafasını karıştırdı. 

  Billy Markus, rekor kıran kripto para birimi hakkında itiraflarda bulundu ve Dogecoin’in sadece birkaç saat içinde oluşturulduğunu söyledi. DOGE’nin her zaman ultra ciddi kripto para birimi endüstrisine karşı bir şaka olarak tasarlandığını söyleyen uzman, bu yükselişi mantıklı bulmuyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle