Kripto Para

CYBER token uçuşa geçti! Borsalar arasındaki makas açıldı

  Merkeziyetsiz finans sektöründe öne çıkan CyberConnect projesinin yerel tokeni CYBER fiyatındaki yükseliş dikkat çekti. Güney Koreli yatırımcıların yoğun talebi sonrası CYBER fiyatı iki farklı borsada 5 dolar farkla işlem görmeye başladı.

  En büyük kripto para borsası Binance, geçtiğimiz hafta Cyber Connect (CYBER) projesini listelediğini duyurmuştu. Bu listeleme haberinin ardından CYBER fiyatı ciddi yükselişler yaşamıştı. Son dönemde özellikle Güney Koreli yatırımcıların gözdesi olan projenin fiyatlamasında yeni gelişmeler yaşandı.

  CYBER token, Güney Kore’nin en büyük kripto para borsası olan Upbit’de 15 dolara kadar yükseldi. Bu süreçte dev borsa Binance platformunda ise CYBER fiyatı 10 dolarda kaldı. İki borsa arasında farkın 5 dolara kadar açılması dikkat çekti. Bu fiyat farkının oluşmasında Güney Koreli trader’ların Upbit borsasındaki ciddi seviyeye ulaşan alımları etkili oldu.

  CYBER Fiyatındaki Yükseliş Sürüyor

  Merkeziyetsiz finans uygulaması CyberConnect, AlchemyPay ile bir ortaklık kurdu. Borsalarda öne çıkan CyberConnect projesinin fiyat artışında bu ortalık haberi de etkili oldu. Bilindiği üzere Binance, bu projeyi 1 Ağustos 2023’te Launcpad platformuna almıştı. CYBER, 15 Ağustos günü borsada genel işlemlere açılmıştı.

  Geçtiğimiz haftalarda CYBER fiyatı 11 doların üzerine kadar çıkmış ve altcoin yatırımcıları arasında gündem olmuştu. Bugün piyasada sert düşüşler olmasına rağmen CYBER fiyatının yükselişe devam ettiği görülüyor. Özellikle Güney Kore merkezli kripto para borsası Upbit platformunda CYBER fiyatı 15 dolara kadar tırmandı. Bu seviye, yeni listelenen CYBER token için tüm zamanların en yüksek fiyatı olarak kayıtlara geçti.

  CyberConnect Projesi Nedir?

  Merkeziyetsiz finans alanına odaklanan CyberConnect son dönemde altcoin yatırımcılarının gözdesi oldu. CyberConnect dijital kimlik, içerik, bağlantılar ve etkileşimlerinin kontrolünü sağlayan bir Web3 sosyal ağıdır. Geliştiriciler bu proje üzerinde yeni nesil sosyal uygulamalar oluşturabilir.

  Projenin altyapısı CyberGraph adı verilen sansür edilemez bir akıllı sözleşme ağını kullanmaktadır. CyberConnect’in yatırım turuna katılan şirketler arasında Delphi Digital, Protocol Labs, Tribe Capital, IOSG Ventures, Amber Group, Polygon Studios, Draper Dragon, Animoca Brands, Multicoin Capital ve Hashed bulunuyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle