Cardano (ADA) geleceği hakkında uzman analistin tahmini

  Popüler kripto para stratejisti ve trader’ı Michael van de Poppe, son açıklamasında Cardano (ADA) geleceğine değindi. Akıllı sözleşme platformu hakkında büyük fiyat hedefini açıklayan analist gündeme oturdu…

  Kripto para piyasasının ve topluluğunun yakından tanıdığı popüler analist, Michael van de Poppe, sosyal medya hesabından paylaştığı yeni videosu ile gündeme geldi. Analist yeni videosunda 2017 yılı boğa piyasasının mevcut boğa döngüsüne karşı sönül kalacağına dikkat çekti

  Genel anlamda kripto para piyasasının görünümünü değerlendiren uzman analist, videosundaki açıklamasında şu ifadeleri kullandı: “Genel olarak kripto para birimleri için çok güçlü bir temel dönemin içinde olduğumuz göz önüne alınması gerekli. Genel olarak 2017’de sahip olduğumuz bu boğa aşaması, şu anda sahip olduğumuz döngüye kıyasla küçük kalacak.”

  Cardano (ADA) Hakkında Çarpıcı Tahminler

  Popüler kripto para stratejisti, 1990’ların sonundan 2000’lerin başına kadar Dotcom balonunun toplam değerini inceledi. Buradan hareketle Bitcoin (BTC) ve Cardano (ADA) dahil olmak üzere, tüm kripto para piyasasının gelecekteki değerini tahmin etmeye çalışan uzman görüşlerini paylaştı. Kripto para piyasasının şu anki değerlendirmesi 2 trilyon dolarken, blokzincirinden daha az değerli olan Dotcom balonunun, 10 ile 12 trilyon dolar seviyelerinde olduğunu söyledi.

  Ünlü analist hem BTC hem de ADA fiyatının gelecekte ulaşabileceği seviyeleri öne çıkardığı konuşmasında şunları aktardı: “Dolayısıyla, piyasada minimum 6x gibi bir beklentiniz varsa, Bitcoin neredeyse 400 bin dolara, 330 bin dolara kadar ulaşabilir. Ve eğer bu fiyat analizini Cardano’ya uygularsanız, Cardano’yu buradan 6x yükselten 7.00 dolar seviyesine götürecektir.”

  “Cardano (ADA) Rekor Seviyelere Çıkabilir”

  Buradan hareketle Cardano’nun 10 dolara yükseleceğini gösteren bir projeksiyonu hesaplamanın çok da garip olmadığını söyleyen analist, bu paylaşımı ile topluluğun dikkatini çekti: “Özellikle de gerçeği göz önünde bulundurursak, bunu geçen hafta birçok kez söyledim. Özellikle de Cardano ve çoğunlukla tüm Bitcoin pariteleri göz önüne alındığında zar zor uyanıyorlar. Dolayısıyla Bitcoin pariteleri için daha kazanılacak çok şey var.” Kripto para uzmanı BTC ve ADA fiyatında görülen düzeltmenin “büyük bir alım fırsatı” olduğunu vurguladı.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle