Kripto Para

Binance TikTok fenomeni Khaby Lame ile işbirliği yaptı!

  Kripto para borsası Binance, Web3 farkındalığını artırmak için sosyal medyaya indi! Bu anlamda TikTok fenomeni Khaby Lame ile işbirliğine giden dünyanın en büyük kripto para borsası, kripto ve blockchain alanındaki yanlış anlaşılmaları “influencer” yardımı ile düzeltmeyi hedefliyor.

  Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, blockchain teknolojisi ve kripto para birimleri hakkında yanlış anlaşılmaları düzenlemek için sosyal medyaya indi! Web3 farkındalığını artırmayı hedefleyen Binance, TikTok fenomeni Khaby Lame ile işbirliği yaparak kripto endüstrisinin dikkatini çekmeyi başardı.

  Lame ile Web3 Önyargılarını Kırmayı Hedefliyor!

  Binance, kendine has içerik sunumu ile TikTok’ta fenomene dönüşen Lame ile bilinen pek çok Web3 yanlışını düzeltmeyi hedefliyor. Bu alanda farkındalığı artırmakla birlikte kripto benimsenmesi önündeki en büyük engelleri kaldırmayı odaklanan Binance, bu misyonu yerine getirirken Lame’ye güveniyor.

  Bu anlaşma ile birlikte Influencer, borsanın küresel elçisi olarak görev alacak. Kendisini meşhur eden basit anlatımı ile web3 karmaşıklığına bir son vererek blockchain teknolojisinin anlaşılması önündeki engelleri kaldıracak.

  Lame Kendine Güveniyor!

  Binance basit ama etkili bir misyonla seçtiği Lame’ye güvenirken, üstlendiği elçilik rolünü Lame de iyi oynayabileceğini düşünüyor. Kendisine de artan Web3 yaygınlığı ile önemli bir popülerlik kazandıracak olan bu projeye ünlü influencer, web3’e ilgi duyduğunu açıkladı. Kendisine güvendiğini açıklayan Lame, daha önce başardığı gibi yine karmaşık işleri daha basit ve eğlenceli hale getirerek web3 farkındalığı oluşturacağını düşünüyor.

  Neden Khaby Lame Seçildi?

  Khaby Lame, TikTok’u karmaşıklaştıran DIY içerik üreticilerine yönelik seslendiği içerikler ile ünlenen bir influencer. 142 milyon takipçiye sahip olan isim tek başına önemli bir kitleyi etkileme gücüne sahip.

  Son kripto kışı ile büyük kitleler blockchain ile kripto para birimleri arasındaki ayrımı yapamıyor ve Web3 benimsenmesine bu yaklaşım büyük darbe vuruyor. Kendisinin de uzun süredir Web3’e ilgi duyduğunu açıklayan Lame ise bu işe uygun görünüyor. Yaptığı, “Takipçilerimi her zaman ailem olarak gördüm ve sürekli onlarla paylaşacak yeni zorluklar ve ilginç içerikler arıyorum” açıklaması ile karmaşık Web3 sürecini basitleştirebileceğine inanıyor. Binance da 142 milyon takipçiye sahip ünlü influencer ile önyargıları kıracak gibi görünüyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle