Kripto Para

Binance’in yeni Launchpool projesi 9 Nisan’da listelenecek!

  Dev kripto para borsası Binance’in 51. Launchpool projesi belli oldu. Popüler borsanın resmi X hesabından yapılan açıklamayla kullanıcıların stake programına katılma detayları netleşmiş oldu.

  Kripto para sektörünün en büyük borsası Binance, dikkat çeken bir duyuruyla gündeme geldi. Borsanın 51. Launchpool projesi olarak destekleyeceği yeni altcoin açıklandı. Özellikle platformda listelenmeden önce altcoinlere erken dönemde yatırım yapmak isteyen kripto para yatırımcıları bu duyuruları kaçırmıyor.

  Binance, Launchpool platformuna Saga (SAGA) kripto para projesini ekleyeceğini duyurdu. Borsa kullanıcıları, sahip oldukları Binance Coin (BNB) ve FDUSD varlıklarını stake ederek SAGA token farming programına katılabilecek. Bu şekilde programın sonunda kullanıcılar, stake ettikleri varlığa göre değişen sayıda SAGA kazanacak.

  51. Launchpool Projesi SAGA Oldu

  Binance’in Launchpool platformundaki 51. proje olarak tanıtılan Saga (SAGA) altcoin yatırımcılarından büyük ilgi gördü. Bu proje, platformun kripto para ekosisteminde yeniliği teşvik etme yönündeki hamlelerinin bir parçası olarak destekleniyor. Paylaşıma göre kullanıcılar 5 Nisan 2024 saat 03:00’te başlatılacak SAGA stake farming’e katılabilecek.

  Dev kripto para borsası Binance’in Saga (SAGA) kripto para birimini 9 Nisan 2024 tarihinde saat 17:00’de genel işlemlere açacak. 9 Nisan’da listelenecek SAGA için Binance kullanıcıların 4 gün öncesinden token kazanma hakkı olacak. Stake programına katılan kullanıcıların dört günlük süre boyunca BNB ve FDUSD varlıklarını ayrı havuzlara kilitlemesi yeterli olacak.

  SAGA Alım Satım Çiftleri Açıklandı

  Binance’in 9 Nisan 2024’te listeleyeceği Saga (SAGA) ile ilgili detaylı bilgiler paylaşıldı. Genel işlemlere açılacak tokenin SAGA/BTC, SAGA/USDT, SAGA/BNB, SAGA/FDUSD ve SAGA/TRY paritelerinde alım satıma açılması bekleniyor. Seed (tohum) etiketi ile listelenecek tokenin fiyatında yüksek volatilite olabileceği konusunda yatırımcıların dikkatli olması gerektiği hatırlatıldı.

  SAGA token Launchpool ödülleri 45 milyon adet olacak şekilde stake programına katılan kullanıcılara dağıtılacak. İlk dolaşımdaki arzın 90 milyon SAGA (maksimum token arzının yüzde 9’u) olması bekleniyor. Ellerindeki BNB ve FDUSD varlıklarını kilitleyip ödül kazanmak isteyen Binance kullanıcılarında KYC işlemlerini tamamlamış olma şartı aranıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle