Kriptopara

Bitcoin Cash Geleceği Ne Olur? 2021 Yorum ve Tahminleri

  Bitcoin hardorku olan ve BTC’nin olumsuz özelliklerinden arındırılmış bir kripto para Bitcoin Cash hakkında birçok analist tahminlerde bulunuyor. Onun 2021 senesi içinde etkili bir fiyatlanma yaşayacağına dair görüşler belirtiyorlar. Artış beklentilerini ifade eden fiyatları, yorumları ve bu beklentiye yön veren faktörleri bu yazımızda açıklamaya çalışacağız. 

  Bitcoin Cash Geleceği Ne Olur?

  Aayush Jindal, Cactus ve diğer analistlerin ortak görüşlerine göre Bitcoin Cash 2021 senesinin ilk periyodu kapanmadan değer kazanabilir. Analistler BCH’nin 2021 senesinin ilk yasını etkili bir değer kazanımı ile tamamlayabileceğini açıklıyorlar. Bu noktada BCH Coin fiyatının 815.00 dolar ile 825.00 dolar ardında konumlanabileceğini belirttiler. 

  Analistlere göre Bitcoin Cash 2021 senesinin ikinci periyodu ortasında etkili bir değer kazanımı ile ikici kez gözleri üzerine çekebilir. Analistlerin beklentilerine göre, BCH Coin 2021 senesinin ikinci periyot ortasında 830.00 dolar ile 835.00 dolar bandı arasında konumlanabilir.

  BCH Coin 2021 Yorum ve Tahminleri

  Analistler Bitcoin Cash’in 2021 senesi içinde değer kazanabileceği yönünde tahminlerini sundular. Diğer yandan bu tahmini yapmalarındaki sebepleri de yatırımcı kitlesine açıklıyorlar. Bitcoin Cash’in tarihsel grafiklerini ele aldıklarında ve tarih içindeki fiyat performanslarını değerlendirdiklerinde bu tahmine ulaştıklarını belirttiler. Teknik ve temek analiz tahminlerinin 2021 senesine dair değer kazanım olasılığını işaret ettiğini ifade ediyorlar.

  Neden BCH Tercih Edilebilir?

  Diğer yandan Bitcoin Cash’i diğer altcoinlerden ayıran fırsatların ve özelliklerin ise 2021 yılında alım taleplerini besleyebileceğini açıkladılar. Alım taleplerindeki artışın ise arzı azaltarak fiyata pozitif etki yapabildiğini biliyoruz. Analistlere göre yükseliş tahmini ve alım taleplerini besleyen faktörler ise şunlardır:

  • Blok Oluşma Hızı: Bitcoin Cash için blok oluşma hızı oldukça yüksek. Bu yanı ile Bitcoin’i geride bırakıyor. Hızlı blok oluşumu ise işlem onaylarında hızı beraberinde getirir. BCH Coin için alım veya satım emri veren yatırımcı en kısa sürede emir onayını alabiliyor. Bu açıdan yatırım pozisyonunda ideal fiyatı kaybetmeden işlemi yapma olasılığı yükseliyor.
  • Erişilebilirlik: BCH Coin işlem hacmi geniş, global olarak kabul görmüş pek çok borsada listeleniyor. Buna bağlı olarak aklında onunla yatırım yapma kararı olan kişi en kısa sürede ona erişebiliyor. Bu kısıtlı erişime bağlı oluşan alım talepleri kaybını önlüyor.

  Analistler bu avantajlara bağlı olarak Bitcoin Cash’in 2021 yılında değer kazanma açısından şansının yüksek olduğunu belirtiyorlar.

  Wallet Investor Analistleri, Bitcoin Cash'a Nasıl Bakıyor?

  WalletInvestor analistleri BCH Coin’in yakın geleceğinde değer kazanımı olabileceğini aktardılar. 2021 senesinin ilk periyodu tamamlanırken BCH Coin’in 815.00 dolar ile 825.00 dolar arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar.

  Cactus'un BHC Tahmini

  Cactus, Bitcoin Cash’in 2021 ilk yarı sonunda ve sene sonunda değer kazanabileceğini düşünüyor. BCH COin’in orta vadeli geleceğinde etkili bir fiyat yükselişinin bizleri bekleyebileceğini ifade etti. Sene sonunda Bitcoin Cash fiyatının 830.00 dolar ile 840.00 dolar bandı arasında konumlanabileceğini açıklıyor.

  Aayush Jindal Tahmini

  Aayush Jindal BCH Coin’in 2021 yıl sonu gelmeden 830.00 dolar ile 835.00 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıkladı. Hem kurumsal hem de bireysel yatırımcı ağından verimli bir alım talebini karşılayabileceğini düşünüyor. 

  Credible Crypto Bitcoin Cash Yorumu

  Credible Crypto son analizinde hem BTC’yi hem de BCH Coin’i ele aldı. Analist 2021 senesinin ikinci yarısında BTC rallisi olabileceğini ifade etti. Bunun piyasanın genelini yüksek bir ölçüde besleyebileceğini düşünüyor. Bu yüzden ikinci yarıda BCH Coin’in 825.00 dolar ile 830.00 dolar arasında konumlanabileceğini açıklıyor.

  Sonuç

  Bitcoin Cash 2021 senesinde iki farklı noktada fiyat artışına gidebileceği düşünülen bir altcoin olmayı başarıyor. Analistler onun sunduğu avantajlarında alım taleplerini besleyebileceğini açıkladılar. Tarihsel bir analiz açısından fiyatlanma performansı diğer altcoinlere göre daha başarılı olan BCH Coin kripto para topluluğun yakında takip ettiği kripto paralar biri olmaya devam edecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle