Bake Coin Fiyatı

  Bulunduğunuz sayfa içeriğinde 1 BakeryToken ne kadar, BAKE kaç TL gibi soruların cevabını kolaylıkla bulabilirsiniz. Binance borsasının listelemesi ile popülerleşen BakeryToken’in fiyatının günlük, haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel BakeryToken fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede BAKE piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca BakeryToken Para Çevirici ile herhangi bir BAKE tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 BakeryToken kaç tl oldu?

  Kripto alım satım platformlarında Türk Lirası cinsinden 1 BakeryToken fiyatı %bakerytoken+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Şu anda kripto para borsalarında Türk Lirası cinsinden, 1 BakeryToken karşılığında %bakerytoken+try% Türk Lirası alınabilmektedir. Anonim bir kripto para olan BakeryToken’in fiyatı son 24 saatte %bakerytoken+yuzde%

  1 BakeryToken kaç dolar?

  Kripto borsalarının yayımladığı ve paylaşılan son verilere göre Amerikan Doları cinsinden 1 BakeryToken fiyatı %bakerytoken+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 BakeryToken fiyatı %bakerytoken+eur% Euro’dur.

  Kısaca BakeryToken (Bake Coin) Nedir?

  BakerySwap Binance Smart Chain ağı üzerinde kurulmuş ve merkeziyetsiz bir borsa olarak faaliyet gösteren bir platformdur. Bu sistem üzerinde likidite sağlayan yatırımcılar Bake Coin kazanabilirler. Bu şekilde paralarını değerlendirmiş olurlar. 

  DeFi sektöründe Ethereum tabanlı projeler ağırlıktadır. Ancak Bake coin bunlardan farklı olaran Binance Smart Chain üzerinde faaliyet gösterir. 

  BakeryToken Nasıl Alınır?

  Bake Coin almak isteyenler Binance borsası üzerinden alım gerçekleştirilebilir. Binance kripto para borsasına kayıt olup KYC onay işlemlerini yapan kullanıcılar istedikleri Bake paritesi üzerinden alım işlemini yapabilirler. Öncelikle bakiye yükleme işleminin yapılması gerekiyor. Bakiye yükledikten sonra BAKE/BUSD yada BAKE/BNB paritelerinden alım yapabilirsiniz. Bake Coin almanın farklı yolları da bulunuyor. İsterseniz BNB ile BakerySwap merkezsiz borsası üzerinden alım yapabilirsiniz. Elbette Bake Coin pariteleri zaman içerisinde çeşitlenecektir. 

  Bake Coin Fiyat Grafiği

  Bake Coin Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle