Analist iddialı! Bu 3 altcoin’i buralardan alan kazanır!

  İsabetli tahminleri ile yatırımcıların gönlünde taht kuran kripto para analisti Michael van de Poppe düşüş dinlemiyor! Yaşanan sert düşüşe rağmen sahneye çıkan ünlü analist; Ethereum, BNB ve Litecoin’de ideal alım noktalarını ve fiyat hedeflerini paylaşarak yatırımcılara kazanç fırsatını gösterdi!

  ABD Merkez Bankası (FED) etkisi ile sarsılan piyasalar Michael van de Poppe yeni bir analiz ile takipçilerine seslendi. Geri çekilen piyasada Ethereum (ETH), BNB ve Litecoin (LTC) için satın alım noktaları paylaşan van de Poppe, “Buralardan alan kazanır” dedi!

  “Ethereum’u 1.600 Dolara Dikkat”

  Analizine ilk olarak en büyük altcoin’de başlayan van de Poppe, Ethereum’un bin 785 dolar desteğine tutunamaması halinde daha aşağıdan alım fırsatı vereceğini söyledi. Analist, “Bin 785 dolardaki bu bölge, geçilmesi ve üzerinde kalınması gereken bir seviye” ifadeleri ile bu desteğin önemini anlatırken, “Yoksa bin 600 dolar civarındaki alanı yeniden test etmeyi ve buradan düşüşün yükselişe dönmesini bekleyebiliriz” ifadeleri ile alım noktasında işaret etti.

  Analistin bahsettiği bini ETH bin 785 dolar desteğinin altına sarktı. Şu anda %ethereum+usd% dolardan işlem gören ETH, analistin alım için işaret ettiği seviyeye yakın fiyatlanıyor.

  “BNB Almak İçin 200 Dolar Mantıklı Olabilir”

  Dünyanın en büyük kripto para borsasının yerel varlığı da Michael van de Poppe’nin takip listesinde! 270 dolar desteğine yönelik BNB için değerlendirmede bulunan analist, “BNB’de çöküşün yaşanmasının önüne geçilmesi için 270 dolarlık bölgesinin geçilmesi gerekiyor. BNB sert şekilde düştü ve şimdi büyük olasılıkla düşüşün yükselişe dönmeden önce BNB için yüksek likidite bölgesi test edilebilir.” ifadeleri ile genel izlenimini paylaştı.

  BNB ise analistin işaret ettiği desteği çoktan kırdı! Son 24 saatte yüzde 5’i aşan değer kaybı yaşayan BNB için van de Poppe, işaret ettiği alım noktasını, “Dolayısıyla BNB almak isteyenler için 200 dolar bölgesi mantıklı bir seviye olabilir” ifadeleri ile paylaştı.

  “Litecoin’de Hızlı Yükseliş Bekliyorum”

  Son olarak yarılanma (halving) etkinliğine hazırlanan Litecoin’i değerlendiren van de Poppe, “Bence fiyat geri dönerek yükselecek, bu 70 dolar ila 73 dolar aralığındaki bölgeden olmalı” ifadelerini kullandı. Bu seviyelerden LTC’nin hızlı yükseleceğini düşünen analist, “Eğer yükseliş bu şekilde başlayacak olursa o zaman hızlı bir yükseliş yaşayacağımızı düşünüyorum” sözleri ile beklentisini dile getirdi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle