Kripto Para

ABD’li girişimciden Ethereum Merge uyarısı!

  Amerikalı girişimci Anthony Scaramucci yaklaşan Ethereum Merge hakkında uyarılarda bulundu. Yaptığı açıklamalarda kripto endüstrisinin genel gidişatından memnun olduğu fark edilen Scaramucci’nin ETH Merge hakkındaki uyarıları ise küçük yatırımcılaraydı.

  Skybridge CEO’su ünlü ABD’li girişimci Anthony Scaramucci, kripto endüstrisine yönelik olumlu açıklamaları ve tahminleri ile ekran karşısındaydı. Bitcoin ve altcoin’lerde 6 yıllık periyot için önemli tahminler paylaşan ünlü CEO, Ethereum Merge öncesi küçük yatırımcılara uyarılarda bulundu.

  Scaramucci Kriptoda İyimser

  Skybridge CEO’su Perşembe günü Blacrock tarafından müşterilere dijital varlıklara erişim için başlatılan Bitcoin özel tröstü ve iyimser enflasyon görünümü nedeniyle kripto endüstrisine olumlu yaklaştığını ifade etti. Bitcoin için uzun vadeli projeksiyona odaklanan Scaramucci, 6 yıllık periyotta BTC fiyatının 300 bin dolara ulaşabileceğini ifade etti.

  CNBC’de yaptığı konuşmada BTC için muazzam beklentisini açıklarken CEO,” Önümüzdeki 6 yıl içinde BTC 300 bin dolara giderse, onu 20 bin dolardan veya 60 bin dolardan satın almış olmanızın bir önemi kalmayacak. Ve sadece geleceğin üzerimizde olduğu konusunda insanları uyarıyorum. Düşündüğümden daha erken oluyor.” ifadelerini kullandı. Scaramucci, 20 bin dolardan almayan ve şu an yükselişte BTC almaktan çekinen yatırımcılara uzun vadeli projeksiyonla işte böyle seslendi!

  Algorand Pozisyonundan Memnun!

  Konuşmasında kendi portföyüne de değinen Scaramucci, Algoran’da şirket olarak önemli bir tutarda yatırımları bulunduğunu söyledi. Algorand’ın ödüllü teknolojisine değinen CEO, “Algorand adında daha küçük bir kripto parada çok büyük pozisyonumuz var” ifadeleri ile portföyünün bu üyesi hakkında kamuoyunu bilgilendirdi.

  Yıldırım ağının iyileştirmesi ile Bitcoin’in daha büyük ticari faaliyetlerde kullanılabileceğini ifade eden Scaramucci, benimsenme konusunda pozitif. Ayrıca ünlü girişimcinin yaklaşan Merge öncesi ETH’da pozisyonu bulunan küçük yatırımcılara da söyleyecekleri var!

  Ethereum’un Erken Satılmamasını Önerdi!

  Scaramucci, ETH satın alan yatırımcıların Merge gerçekleştikten sonra kar edeceğini düşünüyor. Söylentiler sonrası bile yükselen Ethereum fiyatlarını bunun ispatı olarak değerlendiren ünlü CEO, “Merge Ethereum’a geliyor ve bu ağdaki işlem ücretlerini düşürecek. Pek çok kullanıcı bu söylentiyi satın alıyor.” ifadelerini kullandı. Eylül ayı ortasında gerçekleşecek Merge öncesi Scaramucci’den küçük yatırımcılara, “İnsanları bunu yapmamaları konusunda uyarırım. Bunlar uzun vadeli büyük yatırımlardır.” ifadeleri ile uyarı geldi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle