Kriptopara

3 Uzmanın MANA Yorum ve Analizi - Decentraland Yorumları

  Decentraland (MANA), son yıllardaki güçlü yükselişi sonrasında yatırımcıların ilgisini çekmeyi başaran projeler arasında yerini almıştır. Decentraland (MANA) Coin hakkında merak edilen uzman yorumları, grafik analizi ve tahminlerine yazımızdan ulaşabilirsiniz. 

  Decentraland (MANA) Coin Nedir?

  Decentraland (MANA) Token, Ethereum (ETH) altyapısını kullanan bir VR platformunda çalışan ve madenciliği de yapılan bir dijital para birimidir. 

  Decentraland Hangi Ülkeye Ait, Kurucuları Kim?

  Kripto para piyasalarında blokzincir projelerine etkisi ile tanınan Ariel Melich önderliğinde geliştirilen proje, Esteban Ordano ortaklığı ile faaliyetlerine başlamıştır. İçerik ve tasarım kısmı Ariel Melich imzası taşıyan Decentraland (MANA), Ordano’nun teknolojik altyapısını kullanmaktadır. 

  Decentraland (MANA) Coin Nasıl Kullanılır? 

  Sanal gerçeklik evreni yaratan Decentraland, ETH blok zinciri üzerinde yer alan kripto varlığı Decentraland (MANA) Tokeni kullanmaktadır. Tarayıcı tabanlı Metamask veya Fortmatic cüzdan ile dünyaya giriş yapılarak sanal karakter oluşturma işlemleri gerçekleştirilmektedir. 3 boyutlu LAND adı verilen gezilebilir sanal dünyada, ERC 721 formatında akıllı sözleşme olarak üretilmiştir. Kullanıcıların bu evren üzerinde MANA Coini kullanması mümkün olduğu gibi listelenen borsalarda yatırım aracı olarak da kullanılması mümkündür. 

  MANA Coin Güvenli mi?

  Decentraland platformunun MANA ERC20 tabanlı para birimi olan MANA, Ethereum ağı üzerinde inşa edildiği için güvenliğini de bu blok zincir sayesinde sağlamaktadır. ERC20 destekleyen sanal cüzdanlarda güvenli olarak saklanması mümkündür. 

  MANA Coin Ne Zaman Piyasaya Sürüldü?

  2017 yılında 24 milyon dolarlık ICO arzının ardında piyasada yerini alan Decentraland (MANA) Coin, 2020 yılında halka arz edilmiştir. 

  Decentraland (MANA) Coin Yorumları

  Uzmanlar, yaptıkları MANA Coin yorumlarında oldukça iyimserler. Kripto dünyasının popüler tahmin yorum ve analizcileri Aralık 2021 tarihi sonrası görünümü için Decentraland (MANA) hakkında olumlu yorumlar yapmıştır. 1 yıllık süreçte fiyatının 4,10 dolar ve üzerinde bir seviyeye ulaşması beklentisi sürüyor. Diğer yandan Metaverse ile gelen sanal gerçeklik furyasının kripto dünyasında geleceği şekillendirecek olması da Decentraland (MANA) projesinin şimdiden umut vaat ettiği görüşünü ortaya çıkarmıştır.

  MANA Coin Fiyat Tahmini

  Güncel durumda 1 MANA fiyatı %decentraland+try% TL. Döviz cinsinden ise %decentraland+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Decentraland Coin 24 saatte %decentraland+yuzde%.

  MANA’nın cazip bir yatırım olduğu düşüncesi piyasanın önde gelen uzmanlarının ortak görüşleri arasında yer almaktadır. Özellikle bir yıllık fiyat beklentisini 3,88 dolar seviyesine çıkararak olumlu görüş bildirmiştir. Uzun vadeli kazanç potansiyelini %75’in üzerinde belirleyen uzman analistlerine göre, 2026 hedefi için 13,88 dolar hedefi oluşturulmuştur. Büyüme eğiliminin ise 2022 yılından itibaren artarak devam etmesi beklentisi bulunmaktadır.

  Avantajları ve Dezavantajları Neler? 

  Decentraland (MANA) Tokenin avantajları:

  • Metaverse ve VR projeleri arasında güçlü bir görünüme sahiptir.
  • Genel grafik görünümü yüksek kar potansiyeli taşımaktadır. 
  • Orta ve uzun vade için avantajlı bir birimdir. 

  Decentraland (MANA) Coin dezavantajları:

  • Rakipleri arasında gücünü gelecek projeksiyonda kaybedebilir.
  • Sert fiyat dalgalanmaları risk unsurları barındırmaktadır. 

  MANA Coin Nereden Alınır? MANA Coin Nasıl Alınır?

  Decentraland (MANA) Coin satın almak için:

  • 1. Adım: Binance, Paribu, Mandala, OKEx gibi borsalara erişim sağlanır. 
  • 2. Adım: Ücretsiz hesap açma işlemi yapılır. 
  • 3. Adım: Hesaba alım için yeterli bakiye tanımlanır. 
  • 4. Adım: Alım emri verilerek token satın alınır. 
  • 5. Adım: Ethereum tabanlı cüzdanlarda saklanabilir. (Metamask vb.)

  Sonuç

  Decentraland (MANA) yerli ve yabancı çok sayıda yatırımcı için popüler bir kripto varlık haline gelmiştir. Uzman yorumlarının olumlu bir grafik çizmesi sayesinde Decentraland (MANA) için yatırımcıların beklentileri de artmıştır. Uzmanların yorumları ve gelecek beklentileri pozitif yönde olan olan Decentraland (MANA), gelecek vaat eden kripto para projeleri arasında değerlendirilmektedir.

   

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle