Kripto Para

2 analist, 2 farklı BTC yaklaşımı! Bu seviyeler gelir mi?

  Lider kripto para birimi Bitcoin yeniden 20 bin dolar seviyesini zorluyor! Yükseliş isteğinin güçlü olarak değerlendirildiği bu süreçte kripto topluluğunun yakından takip ettiği iki ünlü analist BTC için sahalara indi. Analistlerce paylaşılan iki farklı fiyat hedefi ise topluluğu heyecanlandırmaya yetti!

  Bitcoin (BTC) yeniden 20 bin dolar sınavını vermeye çalışıyor. Lider kripto para birimi yükseliş yönünde istekli hareketleri ile dikkat çekerken makroekonomik görünüm yatırımcıların için karartıyor. Öte yandan kripto endüstrisinin yakından tanıdığı iki analist paylaştıkları BTC fiyat tahminleri ile topluluğu heyecanlandırmayı başararak yükselişin hayal olmadığını ortaya koydular.

  Plan B: Bitcoin Tam 5 Kat Artacak!

  Plan B ismi ile Twitter üzerinden paylaşımda bulunan kripto analisti, Bitcoin’e yönelik yaptığı son değerlendirmede 5 kat büyüme potansiyelini ortaya koydu! Analizinde stok akış (S2F) modelini kullanan analist, BTC fiyatının 100 bin dolar ile 1 milyon dolar aralığında bir fiyata ulaşacağını söyledi.

  Plan B tarafından kullanılan S2F yöntemi, esasen altın ve gümüş gibi değerli madenlere kullanılıyordu. Plan B ise bu yöntemi Bitcoin’e uyguladı ve bu yöntem 2019 yılında başarısı ile büyük popülerlik kazandı. Kıtlığa dayalı olarak BTC fiyatını tahmin etmekte kullanılan bu yöntem ile “Halving” gölgesinde Bitcoin fiyatının en az 100 bin dolara ulaşması öngörülüyor.

  Crypto Prof: 68 Bin Dolar Görüyorum

  Crypto Prof ismi ile paylaşımda bulunan analist ise Elliot Dalga Teorisini kullanarak gelecekte Bitcoin’in kaç dolardan fiyatlanacağını tahmin etti. Ayı piyasasına karşın isabetli tahminleri ile dikkat çeken Crypto Prof, BTC’nin 68 bin dolara ulaşacağını iddia etti!

  Michael Bury: Kriz Kapıda!

  2008 krizini tahmin eden ve açtığı short pozisyonu ile “The Big Short – Büyük Açık” filmine konu olan Michael Bury, resesyon uyarıları ile yine gündemdeydi. Doğrudan riskli varlıkları zora düşüreceğine inandığı tahminlerini sık sık paylaşan Bury’e göre resesyon kapıda ve FED hamleleri ile bu gerçeği en kısa sürede tüm dünyaya kanıtlayacak! Bury’nin 2008 yılındaki başarısı ise kripto topluluğunu korkutsa da yükseliş yönündeki tahminlerin daha çok ilgi çektiğini sizlerle paylaşmak isteriz.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle