Kriptopara

SHIB Coin Yorum ve Tahminler: Geleceği Ne Olur?

  SHIB Coin kripto para dünyasına çarpıcı bir etki ile giriş yaptı. DOGE coin başarıları ardından yine aynı temada bir kripto paranın piyasaya çıkması yatırımcı kanalında yankı yaptı. Bu yazımızda SHIB Coin hakkındaki yorumları, analist tahminlerini ve geleceğe yönelik senaryoları aktararak, akılda yer alan sorulara yanıt vermeye çalışacağız. 

  SHIB Coin Yorum

  SHIB Coin hakkında analistlerin yaptıkları yorumları ele aldığımızda olumlu görüşlere ulaşıyoruz. Analistler SHIB Coin’in DOGE gibi bir meme kripto parası olduğunu, ilerleyen süreçte çarpıcı gelişmeleri gündeme taşıyabileceğini belirtiyorlar. Tıpkı DOGE gibi Japon köpek cinsi Shiba Inu’dan ilham alarak çıkış yapan SHIB Coin’e yeni bir isim takıyorlar. Analistler yorumlarında SHIB Coin’den “DOGE Killer“ olarak söz ediyorlar. 

  Çünkü SHIB Coin’in espri amaçlı üretilen yeni nesil köpek temalı kripto paralarından biri olduğunu ve Dogecoin tahtını sarsabileceğini düşünüyorlar. Analistler, 2021 senesi Mayıs içinde yatırımcı dikkatini çeken 4 farklı köpek temalı kripto para birimi olduğunu yorumlarında belirtmişler. Bunlardan ilk DOGE, ikincisi ELON Coin, üçüncü PIT Coin ve dördüncü ise SHIB Coin olarak açıklanıyor. Analistler bu üçlü arasında en güçlü kahramanın DOGE Coin olduğunu, SHIB Coin’in ise en güçlü ikinci kripto para birimi olduğunu ifade ediyorlar. 

  SHIB Coin Tahminler

  Analistlerin ortak paydada buluştukları tahminleri incelersek, SHIB Coin’in değer kazanabileceğine yönelik paylaşılan görüşlere ulaşıyoruz. Analistler SHIB Coin’in 2021 senesi Haziran ayı sonunda 0.000035 dolar ile 0.00040 dolar bandı arasında fiyatlanabileceğini açıklıyorlar. Diğer yandan dikkat çekici ikinci bir değer kazanımının ise 2021 sene sonunda gündeme gelebileceğini paylaşıyorlar. 

  SHIB Coin Geleceği Ne Olur?

  Analistlere göre SHIB Coin gelecekte çok tercih edilen kripto para birimleri arasında yer alabilir. Çünkü köpek akımına mensup kripto para birimlerinin asıl çıkarılış amaçları zengin olma hayallerini gerçek yapmak. Analistler, bu kripto para birimlerinin çıkışlarında kendilerine rahat bir imaj çizdiklerini ancak kısa süre ardından büyük iş ortaklıklarına yürüdüklerini vurguluyorlar.

  Analistler SHIB Coin geleceği hakkında yorum yaparken DOGE Coin üzerinden örnekler veriyorlar. 2021 Mayıs ayında DOGE-1 Ay Görevi gibi bir projenin ortaya atıldığını belirttiler. Bu projede Elon Musk uydularını uzaya yollayacağı çalışma için ticari kripto para birimini Dogecoin olarak belirledi. SpaceX ve projede yer alan diğer şirketler ise artık Dogecoin için “galaktik ticaretin kripto para birimi“ ifadesini kullanıyorlar. Analistler bu örneği vermek istediklerini çünkü SHIB Coin’inde yüksek ihtimal ile önümüzdeki 5 sene içinde bu tarz projelerin içinde yer alabileceğini belirttiler. Elon Musk tarafından desteklenen SHIB Coin’in orta vade ardından Dogecoin gibi geleceği için parlak senaryoları gündeme taşıyabileceğini açıklıyorlar.

  SHIB Coin Geleceğinde Neden Değer Kazanımı Görülüyor?

  Analistler gündeme SHIB Coin hakkında yansıyan maddeleri ele alıyorlar. SHIB Coin’in hızlı olduğunda, işlem ücretlerini düşük tuttuğundan söz ediyorlar. Kısacası tüm avantajlarına değiniyorlar. Ancak bunların değer kazanımına neden olacak asıl faktörler olmadıklarını belirttiler. 

  Analistler SHIB Coin’i anlamak için farklı bir pencereden bakmak gerektiğini açıklıyorlar. DOGE Coin gibi kripto para birimleri aslında ilk adımda hiçbir imkanı sunmadan, ilerleyen yıllarda değer kazanımına giden altcoinlerdir. Çünkü onların yansıttığı rahat duruş ünlü isimler tarafından çok seviliyor ve kısa sürede destek buluyor. Diğer yandan geliştirici kitleleri ve yatırımcı oranları oldukça yüksektir. Bu da değer kazanımda istikrar yakalayabilecekleri bir temeli hazırlıyor.

  Analistler SHIB Coin’i geliştiren geniş kitlenin aslında sosyal bir deneyin parçası olduklarını ifade ettiler. SHIB Coin hisseleri ise bu toplulukta yer alan herkese ait. Bu yüzden SHIB Coin fiyatının artması demek her bir geliştiricinin eşit oranda fayda görmesi anlamına geliyor. 

  Perde arkasında SHIB Con’in çıkarılma amacının ise zengin olma hayalleri olduğunu belirtiyorlar. Geniş avantajları sunmayan DOGE Coin’in birkaç sene içinde bu denli başarı yakaladığını gören topluluklar, türevleri var ederek aynı faydaları sağlama yoluna gidiyorlar. Analistler bu amaç uğruna SHIB Coin fiyat artışına destek verecek kitlenin geniş olduğunu bu yüzden gelecekte pek çok kez rekor fiyatların tabloya gelebileceğini açıklıyorlar. 

  Analistlerin SHIB Yorumları

  “Köpek” temalı kripto paraların trend olması birlikte SHIB coin’de adından sıkça söz ettirmeye başladı. Bir çok analist bu kripto para hakkında analizlerini paylaştı. SHIB coin geleceği hakkında analistler ne  düşünüyor? Sizler için önemli analistlerin paylaştığı SHIB coin yorumlarını derledik.

  Michael Van de Poppe SHIB Yorumu

  Michael Van de Poppe, SHIB Coin’in 2021 senesi Haziran sonunda değer kazanabileceğini açıklıyor. Bu noktada onun 0.00040 dolar ile 0.000045 dolar arasında fiyatlanabileceğini belirtti.

  Aaysh Jindal Ne Diyor?

  Aayush Jindal’a göre SHIB Coin 2021 senesi Ağustos ayı başında değer kazanımını tabloya alabilir. Bu noktada ise fiyatı 0.00045 dolar ile 0.00048 dolar seviyeler arasında şekillenebilir. Aaysh Jindal açısından bakınca SHIB için oldukça yüksek bir fiyat beklentisi olduğu söylenebilir.

  Credible Crypto Tahmini

  Credible Cryptı SHIB Coin ‘in 2021 sene sonunda etkili bir fiyatı grafiğe yansıtabileceğini düşünüyor. Sezonu değer kazanımıyla kapatabileceğini, 0.00050 dolar ile 0.00055 dolar fiyatları arasında yer alabileceğini açıklıyor. 

  Sonuç

  DOGE’nin ardından SHIB Coin’in köpek akımı ile birlikte çıkış yakalayan kripto para birimlerinden bir olduğunu yazımızda ifade etmiş olduk. Diğer yandan bu seride en çok dikkat çeken ve değerinin de kısa sürede artması beklenen bir kripto olduğunu işledik. Analistlerin paylaştığı yorumlara göre verdiğimiz bu bilgiler ve tahminler SHIB Coin üzerinde etkili olursa, onun gelecekte adından sıkça söz ettireceğini söyleyebiliriz. Yine de sıcak bir trend ile çıkış yakalayan SHIB coin hakkında yatırımcıların çok dikkatli olması gerektiğini söylememiz gerekiyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle