Marscoin Fiyatı

  Bulunduğunuz sayfa içerisinde 1 Marscoin ne kadar, Marscoin kaç TL gibi soruların cevabını rahat bir biçimde bulabilirsiniz. Elon Musk’ın sözlerinin ardından, hızla popülerleşen Marscoin’in haftalık, aylık ve yıllık değişimlerini takip edebilirsiniz. Sitemizdeki güncel Marscoin fiyatı anlık olarak değişmektedir. Bu sayede MARS piyasalarında yaşanan hareketleri hızlı bir şekilde takip etme imkanınız olur.

  Ayrıca Marscoin Para Çevirici ile herhangi bir MARS tutarını kolaylıkla Türk Lirasına çevirebilirsiniz.

  1 Marscoin kaç TL oldu?

  Kripto para borsaları içerisinde Türk Lirası cinsinden 1 Marscoin fiyatı %marscoin+try% TL olarak alıcı bulmaktadır. Mars seyahatine finansman olması için ortaya çıkarılan Marscoin’in fiyatı son 24 saatte %marscoin+yuzde%

  1 Marscoin kaç Dolar?

  Dünyaca ünlü kripto para borsalarından gelen son verilere göre, Amerikan Doları cinsinden 1 Marscoin fiyatı %marscoin+usd% Dolar olarak alıcı bulmaktadır. Ayrıca 1 Marscoin fiyatı %marscoin+eur% Euro’dur.

  Kısaca Marscoin Nedir?

  Marscoin, Mars seyahatine finansman yaratmak için oluşturulmuş olan bir kripto para birimidir. Bitcoin’in LTC çatalından üretilen bu kripto para, Mars yolculuğu için, kaynak yaratmayı amaçlar. Yani satın alacağınız her Marscoin, Mars’a yapılacak olası bir yolculuğa katkı sağlayabilir. 

  Marscoin projesi, 2014 yılında, Mars Society ve MarsOne isimli iki kuruluşun ortak çalışmasıyla başlatılmıştır. 

  Marscoin Nasıl Alınır?

  Marscoin çok fazla popüler olan bir kripto para birimi değildir. Bu nedenle XT.com ve Finexbox isimli borsalar aracılığıyla satın alınabilir. KYC onay işlemlerinden geçtikten sonra, bu borsalarda alım satım işlemlerine başlayabilirsiniz. Ardından borsalara, bakiye yüklemeniz gerekir. Ancak hatırlatmakta fayda var. Marscoin XT.con üzerinden MARS/USDT ve MARS/BTC pariteleri ile alınabiliyorken, Finexbox üzerinde ise yalnızca MARS/BTC paritesinden alınabilir.

  Marscoin Fiyat Grafiği

  Marscoin Çevir

  Kripto Para Çevir

  Benzer Borsalar

  Daha Fazla Yükle