Kripto Para

Fenerbahçe’den resmi duyuru: Paribu’yla anlaşıldı!

  Yerli kripto para sektöründe Fenerbahçe’nin taraftar token çıkarması uzun bir zamandır bekleniyordu. Fenerbahçe yönetiminden yapılan resmi açıklamada, Fenerbahçe token için Paribu kripto para borsası ile anlaşıldığı belirtildi…

  2021 yılında dünyanın pek çok spor kulübü kripto para sektörüne adım atarak taraftar token çıkarmaya başladı. Fenerbahçe de bu furyaya katılarak resmi açıklamayla Paribu kripto para borsasıyla ortaklaşa hareket ettiklerini duyurdu. Fenerbahçe token almak isteyen yatırımcıları heyecanlandıran resmi duyuru geldi. 

  Buna göre Fenerbahçe token sahibi olmak isteyen taraftarlar, Pazartesi günü saat 09:00’dan saat 18:00’e kadar Paribu borsasında alım talebinde bulunacaklar. Fenerbahçe token talep edebilmek için yerli kripto para borsası Paribu’ya üye olma şartı bulunuyor. Öte yandan Paribu’dan verilen bilgilerde Fenerbahçe token arzının 190 milyon 700 bin olacağı belirtildi.

  15 ve 30 TL’lik Fenerbahçe Token Fiyatları

  Borsada Fenerbahçe tokenler için 2 ayrı satış opsiyonu yaratıldı. Buna göre tokenler 9 ay boyunca sistemde kilitli kalacak. Bu yüzden Fenerbahçe token yatırımcıları 9 aylık süre boyunca paralarını ne transfer edebilecek ne de satabilecek. Kilitli tokenler 15 Mayıs 2022 tarihinde serbest kaldıktan sonra yatırımcıların tercihine sunulacak. Paribu borsasına göre bu tokenlerin fiyatı 15 TL olacak.

  Diğer seçenekte ise Fenerbahçe token fiyatları 30 TL olarak belirlendi. Bu tokenler 13 Ağustos 2021 tarihinde piyasaya sürülecek. Yatırımcılar bu tarihten sonra Fenerbahçe tokenlerini dilediği gibi transfer edebilecek veya satış yapabilecek. Fakat bu seçenekte satın alınan tokenler Paribu hesabına 13 Ağustos tarihinde tanımlanacak.

  Türk Lirasıyla İşlem Yapma Avantajı

  Her iki seçeneğin Fenerbahçe token adedi en az 15 tane olacak şekilde belirlendi. Dolayısıyla yatırımcılar 15’ten az talepte bulunduğunda Fenerbahçe token alamayacaklar. 2. seçenekte en fazla talep ise 200 FB Token olarak duyuruldu

  Taraftarların uzun zamandır bekledikleri FB token, Paribu kripto para borsasında ilk etapta Türk Lirası paritesiyle işlem görecek. Fenerbahçe token sahipleri çeşitli etkinlikler ile kulüp sporcuları, teknik heyet ve yönetimle tanışma imkanı kazanacak.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle