Kripto Para

Ethereum’da test yayını bugün başlıyor!

  En büyük altcoin’de para çekmelere yönelik yayınlanacak test ağı bugün başlıyor. Bugün TSİ 18.00 itibari ile kullanıcıları karşılaması planlanan test ağının Şanghay yükseltmesi sonrasına yönelik fikir vermesi bekleniyor.

  En büyük altcoin Ethereum’da (ETH) test heyecanı başladı. Para çekmeler için yayınlanacak olan test ağının bugün TSİ 18.00’de kullanıma geçmesi planlanıyor.

  Kullanıcılar Doğrulayıcıları Test Edebilecek

  Ethereum staking test ağı Zhejiang bugün itibariyle kullanıcıları karşılayacak. TSİ 18.00 itibari ile yayına girecek test ağında kullanıcılar, Şanghay yükseltmesi sonraki sürece yönelik fikir sahibi olabilecekler.

  6 gün sonra gelecek olan Şanghay yükseltmesinden sonra para çekme sürecinin ve işlevselliğinin ne şekilde olacağı merak konusu olmuştu. Türkiye saati ile 18.00’de yayına girecek olan test ağı, kullanıcılara altı gün sonra gelmesi planlanan Şanghay ve Capella test ağı yükseltmelerinde uygulanacak para çekme özelliklerinden herhangi birini hemen deneme olanağı sunabilir halde olmayacak. Kullanıcılar doğrulayıcılara para yatırmayı test ağında denerken, kendileri için hazırlanan ara yüzün nasıl çalıştığına dair fikir edinebilecekler.

  Ethereum Geliştiricisi Gerekenin Yapılacağını Söyledi

  Etheruem geliştiricisi Barnabas Busa, gerçekleşecek test ağını Twitter üzerinden, “Zhejiang genel test ağı yarın (1 Şubat 2023 15:00 UTC) yayına giriyor. Şanghay + Capella 6 gün sonra (epoch 1350’de) tetiklenecek. Doğrulayıcıları yatırabilecek, BLS değişikliğini uygulayabilecek ve risk almadan çıkabileceksiniz.” ifadeleri ile duyurdu.

  Geliştiriciye göre test ağını oluşturan geliştirici operasyon ekibi, genel deneyimi iyileştirmek için gerekli ayarlamaları yapmak için hazır olacak. Busa bağlantı linkini de Twitter üzerinden paylaşarak sürece ilişkin merak edilen bazı hususları açıkladı.

  Kripto Para Piyasaları Bugün Yükselişte

  Kripto para piyasaları Bitcoin (BTC) önderliğinde yükselişe geçti. Lider kripto para birimi son 24 saatteki yükselişini yüzde 1,64’e yükselterek 23 bin 103 dolar seviyelerine ulaştı. Test ağı yayını haberini duyuran Ethereum (ETH) ise yatay bir seyirle bin 579 dolardan işlem görüyor. Yükseliş isteği piyasanın geneline yayılırken Ethereum katili Cardano (ADA) son 24 saatlik yükselişini yüzde 4,69’a çıkartarak 0,3845 dolardan işlem görmeye devam ediyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle