Kripto Para

Dev oyun platformu kullanıcılarına LAND dağıtacak

  Blockchain dünyasında büyük popülerlik yakalayan merkeziyetsiz oyun platformu The Sandbox müjdeli haberi paylaştı. Pek çok şirket ile stratejik ortaklık anlaşması imzalayan The Sandbox kullanıcılarına LAND dağıtacak…

  The Sandbox geçtiğimiz dönemde imzaladığı ortaklık anlaşmaları ile sık sık gündeme geldi. Merkeziyetsiz oyun platformunun ortak olduğu şirketler arasında kripto para dünyası dışında da ünlü markalar yer aldı. Galaxy Interactive, Tyler ve Cameron Winklevoss, Gemini Frontier Fund, Nifty Gateway, Chris Ye, Avenged Sevenfold, Bill Lee, Ken Howery ortak oldu.

  Yeni ortaklık anlaşmaları ile sektörde oldukça popülerlik kazanan ve adından söz ettiren The Sandbox, bu stratejik ortaklıkları kutlamak için harekete geçti. Şirket, yeni ortaklara platformda LAND dağıtarak kullanıcılara avantajlar sunacak.

  The Sandbox LAND NFT Satışı Detayları

  Son dönemde The Sandbox bünyesine katılan ortakların dışında Binance, CoinCheck, Socios, CoinMarketCap gibi birçok şirket ve platformun LAND sahibi olmasıyla biliniyor. Şirket önümüzdeki günlerde LAND NFT satışını başlatacağını duyurdu. LAND dağıtım etkinliği kapsamında yeni ortakların sahip olduğu LAND’lere yakın bulunan NFT’ler satılacak.

  Edinilen bilgilere göre şirketin sattığı LAND’ler kullanıcılara etkinlik düzenleme ve oyun tecrübesi kazanma gibi avantajlar sağlayacak. Geniş bir kullanıcı kitlesine sahip olan LAND, merkeziyetsiz oyun platformu The Sandbox üzerinde oyun oynanmasını sağladığı için önem taşıyor. LAND NFT’ler bu ağ üzerinde ERC-721 standardına uyumlu şekilde oluşturuluyor.

  The Sandbox Ortaklarından Değerlendirme

  Dağıtılacak LAND’er, popüler oyun platformunda arazi işlevi gördüğü için kullanıcılar satın aldıkları LAND’ler üzerine oyun kurabiliyor. Gemini kripto para borsasının başındaki isim Tyler Winklevoss, The Sandbox ile ortaklık konusunda heyecanlı olduğunu söyledi

  Bunun dışında Galaxy Interactive’den Richard Kim de LAND dağıtım etkinliği hakkında açıklamalarda bulundu: “Portföy şirketlerimiz aracılığıyla temin edeceğimiz LAND’ler ile topluma katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz. Ayrıca bu ekosistemin nasıl gelişeceğini görmek için sabırsızlanıyoruz.” Son olarak popüler metal müzik grubu Avenged Sevenfold üyeleri, The Sandbox platformunda LAND ile deneyim kazanmak için heyecanlı olduklarını söyledi.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle