Kriptopara

CHZ Coin Yükselişi Devam Edebilir mi?

  CHZ Coin yakaladığı yükseliş sayesinde piyasa değerini 1 milyon dolar üstüne çıkardı. Son bir ay içinde 10 kat değer kazanımına sahip olan CHZ, 0,23 dolarlık fiyatın üzerine çıkış yaparak, güncel %chiliz+usd% dolar fiyatı ile tablolarda yer alıyor. Analistler ise CHZ Coin fiyat artışının devam edeceğini ve 2021 yılı içinde 0,20 dolar fiyatının altında bir değerin gündeme gelmeyeceğini ifade ediyorlar. 2021 senesi ikinci yarısında ise 3 dolarlık fiyat düzeyine yakın bir değerin oluşması tahmin ediliyor. 

  CHZ Coin Yükselişine DeFi İşlemlerinin Etkisi

  Analistlerin görüşlerine göre ölçeklendirilebilir, merkeziyetsiz finansal yatırımlarda kullanılabilir ve aynı anda kripto para borsalarında alınıp-satılabilir kripto para birimleri 2021 yılının gözdeleri haline geldi. CHZ ise tüm bu özellikleri bünyesinde toplamasına bağlı olarak yatırımcıların alım taleplerinin etkileri ile fiyat yükselişini gündeme taşıdı.

  Özellikle geleneksel finansal hizmetler kapsamında kredi alamayan yatırımcılar CHZ sahibi olan diğer yatırımcılardan CHZ şeklinde borç alma yolunu tercih ediyorlar. Bu durumu bir fırsata çevirerek faiz kazancını kripto para birimi olarak elde etmek isteyenler ise CHZ Coin alımına ve bu bakiye içinden kredi sunma yoluna gidiyorlar. Alım talepleri ise fiyat performansını destekliyor.

  CHZ Coin Değer Kazanımında Staking İşlemlerinin Katkısı

  Geleneksel bankacılık hizmetleri kapsamında mevduat hesapları veya BES üzerinden birikim sağlayamayanlar, kripto para dünyasının öne çıkan staking işlemlerine yöneliyorlar. Bu durum ise stake edilebilir altcoinlere olan ilgiyi yükseltiyor. 

  İşte CHZ Coin tam da bu noktada staking yöntemi üzerinden kripto para cüzdanlarında belirli bir vadede saklanarak, ek CHZ Coin kazancını sunuyor. Kripto para yatırımı yaparken daha risksiz bir ortamda, vadeli olarak coin kazanmak isteyen kitleyi yakalayan CHZ, birikim öncesindeki alım taleplerini karşılayarak fiyat değerini yükseltiyor. 

  CHZ Coin İşlem Hızı Değer Kazanımını Tetikliyor!

  CHZ Coin BTC ve ETH kripto para birimlerine göre çok daha hızlı işlem performansını ve düşük işlem ücretlerini gündeme taşıyor. Bu yeni nesil duruş ise alım-satım ve takas işlemlerini en kısa sürede yapmak isteyen ve kripto yatırımda teknolojik modellerden yana olan yatırımcı ağını CHZ Coin alımına yöneltiyor. Hız deneyimi hakkında fikir sahibi olmak isteyenlerin alım talepleri ise yine fiyat artışını destekleyen bir faktördür. 

  CHZ Coin Yükselişinde Gelecek Fiyat Tahminleri Neler?

  CHZ Coin için oldukça iyimser yorumlar yapılıyor. Analistlerden, CHZ'nin 2021 yılı tamamlanmadan 3 dolarlık ilk rekor fiyatına ulaşacağı yönünde tahminler geldi. Ardından 2022 döneminde bir değer kaybını gündeme getirmesi beklenen CHZ Coin’in 0,20 dolarlık bantta yer alması bekleniyor. 

  2022 yılı ilk yarısı içinde 0,20 dolar ile 0,16 dolar bandı arasında dalgalanacak olan CHZ’nin, ikinci yarıda ise tekrara bir yükseliş ile 2 dolarlık fiyat değerinin üzerinde şekillenmesi öngörülüyor. Analistlere göre 2021 yılı sonunda ve 2022 yılı ikinci yarısında CHZ yatırımcıları için ideal bir değer kazanımı söz konusu olabilecek.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle