Burger Swap (BURGER) Coin Nedir? BURGER Token Nasıl Alınır?

  Bu yazımızda DeFi bağlantılı kripto paralara ilgi duyanların yakın takibindeki BURGER Coin hakkında bilgileri sunacağız. Burger Swap Coin nedir, nasıl alınır, avantajları, proje amacı, dezavantajları, gelecek fiyat tahmini nedir sorularına yanıt bulmaya çalışacağız.

  Burger Swap (BURGER) Coin Nedir?

  BURGER Coin, Burger Swap, Sushiswap ve Binance Smart Chain üzerinden geliştirilmiş olan Bep20 tabanlı kripto para projesidir. BURGER Coin aynı zamanda DeFi kripto para projesidir. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde kullanılabilen BURGER Coin, merkeziyetsiz DEX borsa BurgerSwap’ta işlem görebilir. BURGER Coin kullanıcılarına likidite sunarak token kazanımına imkan sağlayan bir token’dır. Ağda yönetime dair kararlara katılmak amacıyla oy hakkı BURGER Coin sahipliği ile kazanılır.

  Projenin Amacı ve Whitepaper

  Burger Swap (BURGER) Coin projesinin amacı tek platformdan merkeziyetsiz finans ve borsa işlemlerini yatırımcılara sunabilmektir. Burger Swap platformundaki Burge Havuzlarında staking yapılarak pasif gelir elde edilebilir. Takas sekmesinden BURGER Coin ile diğer kripto paralar değiştirilebilir. Yönetim hakkında oy vermek mümkünken, projenin sunduğu cüzdanlar arasından da seçimler yapılabilir. Proje kripto para ticaretine yönelik pek çok detayı Burger Swap üzerinden sunar. Proje hakkında diğer bilgileri https://burgerswap.org adresinde yer alan Whitepaper veya açıklamalar sayfasından öğrenebilirsiniz. 

  BURGER Coin Yorum

  Burger Swap (BURGER) Coin hakkında yorum yapan analistler, kazıma modelinden söz etmişler. Analistler, BURGER Coin’in likidite ile kazındığını, kazınan her blok üzerinden 40 yeni BURGER Coin elde edildiğini açıklıyorlar. Diğer yandan Burger Swap Coin sahiplerinin blok başına düşen ödülleri değiştirmek için oylamaya da gidebileceklerini belirtmişler. Ancak dengenin sağlanabilmesi için kazanç limitinin 120 adet ile sınırlı tutulduğu ifade edilmiş.

  BURGER Coin Geleceği

  Burger Swap Coin geleceği için tahminlerde bulunana analistler değer kazanımı beklentisi içindeler. Uzman analistler BURGER Coin’in 2021 yılı içinde artışa gidebileceğini düşünüyorlar. 2021 sene sonuna doğru Burger Swap Coin fiyatının 8.25 dolar olabileceğini ifade eden analistler bulunuyor. BURGER Coin’in merkeziyetsiz DEX’inden gelen talepleri ile yükselebileceğini tahmin ediyorlar. 

  Burger Swap (BURGER) Coin Fiyatı Ne Kadar?

  Borsalardan alınan anlık verilere göre 1 BURGER fiyatı %burger-swap+try% TL. Döviz cinsinden ise %burger-swap+usd% Dolar olarak borsalarda alıcı bulmaktadır. Son olarak, Burger Swap 24 saatte %burger-swap+yuzde%.

  BURGER Coin fiyatı, onun hakkında gündeme gelen olum ve olumsuz haberlere, piyasanın volatilitesine göre anlık değişimlere uğrayabilir. Yatırımcıların alım veya satım taleplerinin düzeyleri fiyatı etkiler ve değiştirir. Bu yüzden anlık fiyat takibi yapılıp, güncel fiyat öğrenilmeden BURGER Coin alım-satım işlemi yapılmamalıdır.

  Burger Swap (BURGER) Coin Nasıl Alınır?

  Burger Swap (BURGER) Coin almak için yapılacaklar:

  • 1. Adım: BURGER Coin’in işlem listesinde olduğu ve satışa sunulduğu Binance, Bithumb, Bithumb Global, PancakeSwap borsalarından herhangi birine erişilir.
  • 2. Adım: Borsanın kripto para hesabı açılış sekmesine giriş sağlanıp, gelen KYC işlem adımları tamamlanarak hesap oluşturulur.
  • 3. Adım: Borsanın para yatırma işlem sekmesine giriş sonrası tercih edilen para yatırma yönetimi seçilerek, hesaba para transferi yapılır.
  • 4. Adım: Borsanın “kripto al“ işlem menüsüne tıklanıp, BURGER Coin paritesinin satın alma ekranına gidilir.
  • 5. Adım: Satın alım sayfasında o andaki fiyattan veya daha uygun fiyat girişinden, tercih edilen miktarda BURGER Coin alım emri verilir. 
  • 6. Adım: Alınan Burger Coin’ler hesaba bağlı sanal cüzdanda veya güvenlik prosedürleri çok daha yüksek çevrimdışı donanım cüzdanda saklanabilir.

  Adımların doğru biçimde izlenmesi ardından satın alım başarı ile tamamlanır.

  Avantajları Neler?

  BURGER Coin avantajları:

  • Staking Geliri: BURGER Coin, Burger Swap’ta yer alan Burger havuzlarından stake edildiğinde, belirli vade sonunda yeni coinler elde edilir. 
  • Tek Platformdan Kontrol Kolaylığı: Burger Swap üzerinden takas, staking, ödül kazanımı, cüzdana bağlantı gibi pek çok işlem yapılır. BURGER Coin ile işlemler için farklı platformlara aktarım gerekmez. 
  • Düşük İşlem Ücreti: Burger Swap’ta takas ve diğer işlemler yapılırken işlem ücreti BURGER Coin olarak verildiğinde çok daha düşük masraf ortaya çıkar. 

  Dezavantajları Ne?

  BURGER Coin dezavantajları:

  • Dijital Ödeme Aracı Olmama: Günümüzde birçok altcoin ödeme aracı olarak kullanılıyor. BURGER Coin NFT satın alırken, depolama alanı, ürün, hizmet satın alırken ödeme aracı olarak kullanılmıyor. 
  • Saldırı Riski: BURGER Coin, çevrimiçi cüzdanlarda saklandığında ağda oluşabilecek herhangi bir saldırı halinde risk altındadır. Çevrimdışı saklama imkanı olan donanım cüzdanlara BURGER Coin muhafaza etmek riskleri önler. 

  Sonuç

  BURGER Coin, Burger Swap DEX’inde kullanılabilen kripto para birimidir. Merkeziyetsiz finansal işlemlerde, oy vermede ve takasta kullanılabilir. Analistler BURGER Coin’in 2021 senesi içinde değer kazanarak 8.25 dolar seviyesini görebileceğini belirtiyorlar.

  Son dönemde Binance’a ait olan BSC ağının popüler hale gelmesi ile ortaya çıkan BURGER Coin, kullanıcılar arasında oldukça yaygın olarak kullanılıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle