Kripto Para

Bottlepay ile sosyal medya üzerinden BTC transferi

  Lightning ağı üzerine inşa edilen ödeme platformu olarak bilinen Bottlepay, kripto para yatırımcılarının gündemindeki yerini koruyor. Ucuz ve hızlı bir şekilde BTC transferi sağlayan hizmet dikkat çekti. 

  Kripto para yatırımcılarının yakından takip ettiği uygulamalardan biri olan Bottlepay, her geçen gün popülerliğini arttırarak öne çıkmaya devam ediyor. Son dönemin popüler Bitcoin ödeme platformu Bottlepay, geçtiğimiz günlerde 15 milyon dolarlık fonlama toplaması ile kripto para sektöründe adından söz ettirdi. 

  Kullanıcılarına sosyal medya üzerinden Bitcoin transferi yapmaları fırsatı veren Bottlepay, popülerliğini katlayarak gelişmeye devam ediyor. Platforma fonlama desteği veren katılımcılar arasında Brevan Howard hedge fonu kurucusu Alan Howard ve Goldman Sachs ortağı risk sermaye firması FinTech Collective de yer alıyor. Ayrıca New York Digital Assets sahibi ve girişimci Phil Doye tarafından da  projenin destek gördüğü biliniyor.

  Bottlepay Fonlama Desteği Alıyor

  Elde edilen fonun Bottlepay ekibinin genişletilmesi ve platformun kullanışlılığını uluslararası seviyeye çıkarmak için kullanılacağı belirtildi. Bottlepay yetkilileri tarafından bu konu hakkında yapılan açıklamada, söz konusu 15 milyon dolarlık fonlama ile platformu daha da üst seviyeye çıkaracaklarını söyledi.

  Kripto para dünyasında son dönemde adından sık sık söz ettirmeyi başaran Bottlepay, kullanıcılara kaliteli hizmet sunmasıyla öne çıkıyor. Platform, Bitcoin tabanlı ödemeler ve itibari paraların gerçek zamanlı dönüştürülmesine olanak tanımayı kısa vadedeki hedefleri arasında bulunduruyor.

  Mark Webster Açıklamalarıyla Dikkat Çekti

  Bottlepay kullanıcıları, Twitter, Reddit ve Discord üzerinden diledikleri gibi mikro ödeme yapabiliyorlar. Bu ay içinde piyasaya sürülen uygulama, ucuz ve hızlı bir şekilde Bitcoin işlemlerine olanak tanıdığı için kısa sürede popülerlik kazandı. 

  Bottlepay CEO’su Mark Webster, uygulamanın gelişim aşamasının devam ettiğini belirterek şunları söyledi: “71 milyon dolarlık değerleme ile 15 milyon dolar fon alan uygulamamız gelişmeye devam ediyor. Bottlepay’in hırsı, çabası ve yatırılan kaynağın devrim yaratan ödeme altyapılarına bağlılığımızın göstergesidir.” Kripto para kullanıcıları arasında popülerlik kazanan uygulama en hızlı ve kolay yoldan kripto para cüzdanları arasında Bitcoin transferine olanak tanıyor.

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle