Kripto Para

Binance CEO’sundan yatırımcılara altcoin tavsiyesi

  Kripto para dünyasının tanınmış isimlerinden Binance CEO’su Chanpeng Zhao (CZ), kişisel sosyal medya hesabından ilgi çekici paylaşımlar yapmaya devam ediyor. CZ, kripto para piyasasındaki FUD ortamından kaçınmak için yatırımcılara bir kez daha tavsiye verdi…

  Kripto para birimlerinde uzun bir süreden sonra görülen yükseliş sinyalleri, yatırımcıları heyecanlandırmaya yetti. Ancak hafta başından beri devam eden Binance FUD’u yatırımcıların varlıklarını borsadan çekmesine neden oldu. İşlem hacmine göre dünyanın en büyük kripto para borsası olan Binance CEO’su Chanpeng Zhao (CZ), FUD iddialarına sert yanıt verdi. 

  Dev kripto para borsası Binance’e dava açılma haberleriyle birlikte FUD ortamı dikkatlerden kaçmadı. Dün USDC çekimlerinin durdurulması yönünde haberlerin piyasayı sarsması üzerine Chanpeng Zhao yeni açıklamalar yaptı. USDC çekim işlemlerinin askıya alınması Binance borsasının kullanıcılarında panik yaşanmasına yol açtı. 

  Yatırımcılara Trust Wallet Tavsiyesi

  Kripto para topluluğunun yakından tanıdığı isimlerden Binance CEO’su Chanpeng Zhao, FUD paylaşımını alıntıladı ve dikkat çeken tavsiyelerde bulundu: “FUD, testi geçen borsalar için güvenilirliğin oluşturulmasına yardımcı olan “stres testi” getirdi. Kendi kripto paralarını tutmak istiyorsanız, TrustWallet’ı kullanmaktan çekinmeyin. Lütfen özel anahtarlarınızı güvende tutun. Aksi bir durumda Binance olarak buradayız.”

  Borsa kullanıcılarına güven vermek için açıklamalar yapan CZ, borsa hakkındaki iddiaların yanlış olduğunu söyledi. Piyasaya pompalanan FUD haberlerinin zaman zaman borsaları stres testine soktuğunu söyleyen CZ’nin paylaşımı sosyal medyada çok konuşuldu. 

  TWT Token Fiyatında Yükseliş 

  Ünlü kripto para girişimcisi Chanpeng Zhao, iflas eden FTX’den kullanıcı fonlarının çalınması sırasında da Trust Wallet tavsiyesinde bulunmuştu. Bilindiği üzere Trust Wallet, dev kripto para borsası Binance’in resmi kripto para cüzdanı olarak hizmet veriyor. Dijital varlıklarını güvende tutmak isteyen kullanıcılara Trust Wallet önerisinde bulunan CZ böylelikle dolaylı yoldan cüzdanın yerel kripto para birimi TWT coini destekliyor. 

  Dev borsanın kurucusunun Trust Wallet’ı öven son paylaşımının ardından TWT coin fiyatında kısa sürede ciddi bir sıçrama gerçekleşti. TWT coinde volatilitenin artmasında Chanpeng Zhao’nun açıklamaları etkili olmaya devam ediyor. 

  Benzer Başlıklar

  Daha Fazla Yükle